Кар'єра, Новини, Поради, Технології

LinkedIn зробила безкоштовними онлайн-курси по найбільш затребуваним у 2021 році навичкам

15 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Соцмережа для нетворкінгу LinkedIn виклала в безкоштовний доступ до 31 січня онлайн-курси, які були найбільш популярні серед користувачів, що недавно отримали роботу. Курси присвячені управлінню проєктами, розробці програмного забезпечення, редагування резюме, проходження співбесід та іншим професійним темам.

Для доступу до цих онлайн-курсів не потрібен обліковий запис в LinkedIn Learning – досить пройти по посиланню. LinkedIn розділила курси на дві частини: перша присвячена п’яти найбільш зажаданим у 2021 році професійним навичкам, а друга – п’яти навичкам для кар’єрного зростання.

Розробка програмного забезпечення

Python for Data Science Essential Training. Вступний курс на тему популярної мови програмування Python, в який включений покроковий проєкт по data science.
Programming Foundations: Object-Oriented Design. Вивчіть основи об’єктноорієнтованого дизайну, який дозволяє розробникам розкласти додаток на керовані частини, перш ніж почати писати код.
Programming Foundations: Algorithms. Цей вступний курс присвячений основам найбільш популярних алгоритмів програмування і загальним структурам даних.

Управління проєктами

Cert Prep: Scrum Master. Щоб отримати сертифікат скрам-майстра, необхідно скласти іспит. Цей курс – про те, що потрібно знати для успішної здачі іспитів Certified Scrum Master (CSM) і Professional Scrum Master (PSM).
Cert Prep: PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP). Управління проєктами за методикою agile полягає в тому, щоб оперативно адаптуватися до швидко мінливих умов роботи. У цьому курсі розповідається про цю методику, тому ви можете вирішити, чи потрібен вам сертифікат Agile Certified Practitioner.

Аналіз даних

  • SQL Essential Training. Якщо вас цікавить SQL, найбільш поширена мова програмування структурованих запитів, в цьому курсі ви знайдете докладний опис її основ і невеликий проєкт додатку, в якому можна попрактикуватися.
  • Data Science & Analytics Career Paths & Certifications: First Steps. Вам цікаво дізнатися про кар’єру в області data science, але не знаєте, з чого почати і які вакансії існують? Цей курс познайомить з можливостями кар’єрного росту в цій сфері, а також розповість про сертифікати та курси, які вам знадобляться.
  • Six Sigma: Green Belt. У цьому курсі ви вивчите основи Six Stigma, популярної методології аналізу даних, орієнтованої на клієнта, яка допомагає підвищити продуктивність продукту або послуги.

Цифровий маркетинг

  • Marketing Tools: Digital Marketing. Дізнайтеся, як орієнтуватися в різних типах маркетингу: від SMM і email-маркетингу до інтернет-реклами і SEO.

Продакт-менеджмент

  • Becoming a Product Manager. Не знаєте, чим займається продакт-менеджер і як їм стати? Курс відповідає на ці питання і охоплює основні навички, які знадобляться для кар’єри в цій галузі.

5 основних навичок у сфері кар’єрного росту, які будуть актуальні у 2021 році.

  1. Expert Tips for Answering Common Interview Questions. У цьому курсі розглядаються найпоширеніші на співбесідах питання і варіанти відповідей на них. Наприклад, як пояснити перерву в роботі або домовитися про високу зарплату.
  2. Resume Makeover. Дізнайтеся, як зробити так, щоб ваше резюме виділялося на тлі інших, а ще – як успішно пройти співбесіду.
  3. Creating Great First Impressions. Цей курс, заснований на дослідженнях, навчить вас витягати максимум користі з першої зустрічі – від простих сигналів мови тіла до способів розрядити обстановку.
  4. Communicating with Confidence. У цьому курсі ви знайдете легко застосовні поради по тому, як менше нервувати і спростити спілкування на роботі, – від пози до формулювань.
  5. Complex Negotiation Tips. Чи ведете ви переговори про підвищення або великі зміни в команді, поради з цього курсу допоможуть зорієнтуватися в складних сценаріях, побудувати міцні відносини і домогтися високих результатів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu