Бізнес, Новини

Василь Хмельницький: “Дайте можливість вашим менеджерам самостійно приймати рішення”

21 Січня, 2021

Український підприємець засновник UFuture та UNIT.city Василь Хмельницький розповів про важливість особистої відповідальності у бізнесі. Кейсом з власного досвіду бізнесмен та інвестор поділився на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Одного разу до мене прийшов мій фінансовий директор за порадою.

Василь Хмельницький: “Дайте можливість вашим менеджерам самостійно приймати рішення” - news, businessВасиль Хмельницький: “Дайте можливість вашим менеджерам самостійно приймати рішення” - news, business

Ми започатковували нову компанію і мова йшла про відкриття рахунків.

Він запитав, який банк краще обрати на мою особисту думку. Я відповів, що не знаю. Тоді фінансовий директор запропонував на вибір три банки, чекаючи моїх рекомендацій.

Я сприймаю такі діалоги з топ-менеджментом своїх компаній як уроки про особисту відповідальність.

Якби я назвав банк, а він через якийсь час збанкрутував, і ми втратили гроші, фінансовий директор прийшов би до мене і сказав: «А пам’ятаєте, я був у вас, і ви ж мені порадили цей банк, тому я не винен».

Тоді я відповів фіндіру, що мене влаштує будь-який його вибір.

Він все зрозумів і зайнявся ретельною перевіркою запропонованих банків. Врешті-решт свій вибір він зупинив на комерційному банку з державною часткою, і я згоден з його вибором.

Дуже часто менеджери прагнуть перекласти відповідальність на керівника, щоб потім не відповідати за наслідки своїх рішень. Моя вам порада: давайте можливість вашим менеджерам самостійно приймати рішення і їх професійний рівень буде постійно зростати

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu