Діти, Новини, Соціальні медіа

Facebook розробляє окремий Instagram для дітей

19 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Facebook має намір почати розробку окремого додатка Instagram для дітей до 13 років, пише BuzzFeed News. Проєкт очолить Павні Діванджі, який раніше керував виробництвом товарів для дітей в Google.

«Ми визначили роботу з молоддю в якості пріоритету № 1 для Instagram, – написав віцепрезидент Instagram з продукту Вішал Шах в службовій записці, призначеній для внутрішнього використання.

За його словами, при подальшому розвитку продуктів компанія має намір створити «нову молодіжну спільноту» і тому зосередиться на двох речах.

«По-перше, це прискорення нашої роботи щодо забезпечення цілісності та конфіденційності, що дозволить забезпечити максимально безпечний досвід для підлітків, по-друге, створення версії Instagram, яка дозволить дітям у віці до 13 років безпечно користуватися соцмережею», – розповів Шах.

Зараз, згідно з політикою Instagram, діти віком до 13 років не можуть користуватися додатком, хоча їхнім обліковим записом можуть управляти батьки.

«Все частіше діти запитують батьків, чи можуть вони користуватися додатком, щоб не відставати від своїх друзів. Зараз у батьків не так багато варіантів, тому ми працюємо над створенням додаткових продуктів, як вже робили це на прикладі Messenger Kids. Ми вивчаємо можливість впровадження в Instagram системи, яка буде контролюватися батьками, щоб діти могли не відставати від своїх друзів і відкривати для себе нові захоплення та інтереси», – повідомив Business Insider представник Facebook.

Три роки тому Facebook представила Messenger Kids – окрему версію месенджера, орієнтованого на дітей до 13 років.

Реєстрація в Messenger Kids проводиться тільки через акаунт одного з батьків, оскільки політика Facebook забороняє створення дитячих сторінок. Батькам потрібно завантажити додаток на смартфон або планшет дитини і підтвердити сторінку, використовуючи свій обліковий запис у Facebook.

За даними видання, створенням окремої версії Instagram для дітей займатимуться глава Instagram Адам Моссера і віцепрезидент Facebook Павні Діванджі, який раніше керував розробкою YouTube Kids та іншими продуктами для дітей в Google.

Нещодавно Instagram представила у своєму блозі нові функції безпеки, орієнтовані насамперед на дітей. У їх числі – інструменти на базі штучного інтелекту, що дозволяють вгадувати вік користувачів.

Facebook активізувала дії з інформаційного захисту дітей після багаторічної критики політики конфіденційності та підходів до модерації матеріалів із забороненим контентом.

Національний центр пошуку зниклих та експлуатованих дітей США повідомив, що у 2020 році Facebook і його сімейство додатків повідомили про 20,3 млн випадків виявлення постів і повідомлень з ознаками жорстокого поводження з дітьми.

У січні Facebook заявила, що системи штучного інтелекту компанії «проактивно» вловлює 99% забороненого контенту до того, як про нього повідомлять користувачі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu