Життя, Країна, Новини, Пресрелізи

Благодійність в кризу: як врятувати від авітамінозу людей третього віку, ініціатива OVO

07 Квітня, 2021

Український сервіс OVO доставки свіжих овочів, фруктів та зелені до самих дверей, надзвичайно актуальний в період другої хвилі локдауну у цьому році. Рівно рік тому при таких же умовах Роман Мелкумов і Степан Зіняков запустили стартап з доставки продуктів, за якими найчастіше виходиш до магазину біля дому або на ринок. Зараз подібні сервіси допомагають знизити ризики захворюваності COVID19, оскільки похід до супермаркету в період зниження рівня імунітету і збільшення випадків зараження не надто безпечна і зручна затія.

Благодійність в кризу: як врятувати від авітамінозу людей третього віку, ініціатива OVO - press-release, news, country, zhyttya

“Ми розуміємо, що люди будуть активніше користуватися нашими послугами в найближчі тижні, і ми подумали, чому б нам не зробити добру справу в такий непростий період і не підтримати тих, хто найбільше потребує нашої підтримки, а саме людей похилого віку” – каже Роман Мелкумов, співзасновник сервісу. Рік тому хлопці вже співпрацювали з благодійною організацією Життєлюб, завантаживши повний багажник вантажного автомобіля овочами і фруктами. Зараз OVO протягом місяця збиратиме кошти з кожного замовлення, щоб на початку травня передати на зібрану суму якомога більше продукції Життєлюбу.

OVO і Життєлюб запрошують всіх небайдужих мешканців Києва підтримати здоров’я людей третього віку, 10 гривень з кожного замовлення буде перераховано на рахунок Життєлюба, з якого організація закупить необхідні продукти харчування.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu