Гроші, Інвестиції, Криптовалюти

Мільярдер Марк Кубан інвестував в ефіріум(ETH), вважаючи його “справжньою валютою”

05 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Підприємець та інвестор Марк Кубан розповів ведучим подкасту The Delphi, що його криптопортфель на 60% складається з біткоїна, на 30% – з ефіріума, а на інші маркери доводиться ще 10%.

У біткоїні, який є найбільшою криптовалютою за ринковою вартістю, Марк Кубан бачить в першу чергу засіб заощадження. «У 2012 році люди говорили, що біткоїн – це валюта, і я такий: “Це просто не спрацює”. Але я весь час говорив, що це засіб заощадження, і, якщо ви можете змусити людей повірити, що біткоїн краще золота через його алгоритмічну унікальність, його ціна буде рости», – сказав він.

За словами Кубана, біткоїн – це «найкраща альтернатива золоту, і він продовжить нею залишатися». «Ось чому я придбав біткоїн і ніколи не продавав його», – додав підприємець.

Крім того, Кубан зацікавлений в ефірі, друга за капіталізацією криптовалюта на однойменному блокчейні, на базі якого працюють смартконтракти.

«Що дійсно змінило все, так це смартконтракти, – сказав Кубан. – Смартконтракти з’явилися, і з’явилися DeFi [децентралізовані фінанси] і NFT [невзаємозамінні токени]. Ось що змінило гру. Ось що мене схвилювало. Ось чому ефіріум дуже схожий на інтернет».

Підприємець шкодує, що не почав купувати ефіріум раніше, тому що, за його словами, він «найближче до цієї валюти». Кубан не назвав інші криптовалюти, що належать йому, але додав, що серед них «немає жодної, з якою він готовий піти у ва-банк, як з біткоїном або ефіріумом».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu