Spectr вподобав, Новини, Поради, Технології

Безкоштовні зображення та відео – 10 фото та відеостоків, де можна отримати їх легально

09 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Безкоштовні фото та відеостоки  – незамінні джерела медіа, особливо коли у вас є власний проєкт. Якщо ви хочете, щоб він отримав хороші відгуки користувачів, до текстового матеріалу необхідно додати візуальний супровід. Ми в UAspectr підготували для вас добірку 10 ресурсів де можна безкоштовно взяти фото та відео для ваших ідей.

Топ-5 безкоштовних фотостоків

Безкоштовні зображення та відео – 10 фото та відеостоків, де можна отримати їх легально - tech, porady, news, spectrliked

Gratisography

Автором цього фотостоку є американський фотограф і графічний дизайнер Райан Макгвайр. На сайті багато його авторських творчих робіт. У рубрикаторі є незвичайна категорія – «Химерні зображення». Там розміщені фото жінки з накладними вусами, бабусі в костюмі робота і навіть кота в краватці.

Щоб завантажувати безкоштовні картинки, не потрібна реєстрація і вказівка авторських прав.

Freestocks.org

На цій платформі багато фотографій невідомих фотографів. Всі зображення поділені на шість основних категорій: тварини, архітектура, мода, їжа і напої, природа, техніка і люди. Всі фото можна використовувати без вказівки автора.

Kaboompics

На цьому фотостоці є безкоштовні фотографії та цілі фотосесії. Тут представлено 14 категорій зображень, є пошук за ключовими словами і переважаючим в кадрі кольорам.

Всі зображення можна використовувати в комерційних та особистих цілях. Ім’я автора вказувати не потрібно.

Pixabay

Звичайно, ми не могли не згадати про цей фотосток. У колекції Pixabay понад два мільйони зображень. Всі фотографії, ілюстрації, картинки й малюнки можна редагувати, обрізати й підлаштовувати під потрібні параметри.

На платформі у більшості файлів ліцензія СС0, яка дозволяє поширювати їх без вказівки авторського права. Деякі зображення захищені товарними знаками та правами на приватне або комерційне використання.

Depositphotos

Фотосток Depositphotos налічує близько 200 млн файлів, серед яких 3 млн – це відео. У пошуку можна обрати, що саме ви шукаєте – фотографію, векторне зображення або ілюстрацію. А в розділі «Фотографії» показані найпопулярніші й найбільш завантажувані колекції. Тут багато платного контенту, але також достатньо безкоштовних зображень.

Топ-5 безкоштовних відеостоків

Безкоштовні зображення та відео – 10 фото та відеостоків, де можна отримати їх легально - tech, porady, news, spectrliked

Videvo

Творці цієї платформи кажуть, що їх основною місією було створити найбільший у світі стоковий сайт з безкоштовними відео та анімацією. Всі ролики тут поділені на 25 категорій, щоб можна було швидко знайти саме те, що ви шукаєте.

Pexels Videos

Відео на Pexels може додати кожен бажаючий і стати частиною цієї спільноти. Періодично сервіс пропонує технічні завдання для відеороликів, і кращі автори отримують грошові призи.

Всі ролики можна використовувати як в особистих, так і комерційних цілях. А щоб першим отримувати нові файли, можна підписатися на розсилку.

Coverr

Сайт з безкоштовними відеороликами. Кожне відео відноситься до однієї з категорій: природа і міста, люди, робота і бізнес, міста.

У Coverr є щотижнева розсилка з сімома новими записами. Щоб її отримувати, досить залишити свою електронну адресу.

Videezy

Цей відеоресурс пропонує тисячі роликів в HD- і 4К-якості. Є пошук за ключовими словами й категоріям. Всього на сайті представлено 12 категорій. Кожна з них ділиться ще на 12 вужчих підкатегорій.

Всі ролики можна використовувати й змінювати під свої потреби. Ще на платформі є платні відео, які доступні після підписки. Вони позначені прапорцем PRO, і відразу видно, що можна завантажити безкоштовно, а за що доведеться платити.

MixKit

MixKit – ресурс з безкоштовними готовими відео, анімацією, перебивками й шаблонами, які можна змінювати в різних редакторах. Шаблони адаптовані під програми: Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Final CutPro і DaVinci Resolve.

Всі кліпи ретельно відбираються редакторами сайту: щоб розмістити свою роботу, необхідно зареєструватися. Ще реєстрація дає можливість отримувати електронні листи про нові файли на платформі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu