Новини

Помер співзасновник компанії Adobe і один з розробників формату PDF Чарльз Гешко

18 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Чарльз «Чак» Гешко помер 16 квітня 2021 року у своєму будинку в місті Лос-Альтос, штат Каліфорнія, про це  повідомила компанія Adobe.

Це величезна втрата для всієї спільноти Adobe і технологічної індустрії, для якої він був провідником і героєм протягом десятиліть.

Чак прищепив компанії невпинне прагнення до інновацій, завдяки чому були створені програми й рішення, які можна назвати революційними: PDF, Acrobat, Illustrator, Premiere Pro і Photoshop.

Його увагу до людей, цілям і культурі сильно вплинуло на кожного з нас в Adobe. Чак завжди говорив, що хотів створити компанію, в якій він хотів би працювати сам. Він вважав, що хороші ідеї приходять звідусіль в компанії й що важливо не тільки, що ми робимо, але і як ми це робимо, – повідомив Шантану Нарайен, гендиректор Adobe в листі співробітникам

«Без Чака в нашому житті утворилася величезна діра. Всі, хто його знав, погодяться зі мною », – сказав співзасновник Adobe Джон Уорнок.

  • Чарльз Гешко народився 11 вересня 1939 року в штаті Огайо. У 1972 році він отримав докторський ступінь з інформатики в університеті Карнегі-Меллона.
  • Свою кар’єру Гешко почав в дослідницькому центрі компанії Xerox. Там він познайомився з Джоном Уорноком, разом з яким заснував Adobe в 1982 році.
  • Їх першої розробкою став PostScript – мова для видавничих систем, який «змінив спосіб друку тексту і зображень на папері», зазначив Нарайен. Гешко був одним з розробників формату PDF.
  • З 1986 по 1994 рік Гешко був операційним директором Adobe, а з 1989 по 2000 рік обіймав посаду президента компанії. З 1997 по 2017 рік він був головою ради директорів, до якої входив до квітня 2020 року.
  • У 1992 році Гешко пережив викрадення: двоє чоловіків викрали й утримували його в заручниках чотири дні в місті Холлістер в Каліфорнії. Вони вимагали викуп у розмірі $ 650 тисяч. Поліції вдалося знешкодити викрадачів і звільнити Гешко.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu