Новини, Соціальні медіа, Технології

Clubhouse запустив версію на Android для користувачів в США

11 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

З 9 травня додатком можуть користуватися в США, говориться в блозі Clubhouse. Протягом декількох тижнів його запустять в інших англомовних країнах і в решті світу.

Користувачі за межами США можуть попередньо зареєструватися на сторінці Clubhouse в Google Play, щоб отримати повідомлення, коли додаток буде доступний в їх регіоні.

«Наш план протягом наступних кількох тижнів – зібрати відгуки, виправити будь-які проблеми і додати кілька фінальних функцій, таких як платежі та створення кімнат, перш ніж розгортати додаток на весь світ», – йдеться в повідомленні компанії.

Clubhouse запустив версію на Android для користувачів в США - tech, social-media, news

Додаток в Google Play

  • Про роботу над додатком для Android в компанії оголосили в січні 2021 року. У лютому стало відомо, що його створенням займається розробниця Мопева Огундіпе. У квітні вона опублікувала скріншоти майбутньої програми. На початку травня Clubhouse почав тестувати додаток для Android – через рік після запуску на iOS.
  • Кількість завантажень додатка Clubhouse на iOS почало помітно знижуватися в другій половині лютого. У Росії кількість завантажень впала з 63 тисяч на піку 11 лютого до 18 тисяч 27-го.
  • У лютому російський програміст Григорій Клюшников опублікував неофіційну Android-версію Clubhouse. Через тиждень соцмережа почала блокувати користувачів його додатку.
  • 3 травня 2021 року Twitter оголосив про запуск функції Spaces з голосовими кімнатами для користувачів – але створювати і модерувати кімнати можуть тільки користувачі з 600 і більше підписників. Над аналогічними функціями працюють Facebook, Spotify, Discord, Telegram, Slack, LinkedIn і Reddit.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu