Інвестиції, Новини, Партнерська новина, Топ

ГК Avenston інвестує в монтаж дахових СЕС, які забезпечують підприємства електроенергією

12 Травня, 2021

Відповідно до щорічного рейтингу Світового банку Doing Business 2020 року, за легкістю ведення бізнесу Україна займає 64 місце серед 190 країн. Одним з чинників, що знижують загальну оцінку, є складність підключення до електропостачання. Ця процедура в Україні досить трудомістка й охоплює подачу заяви, укладення договорів з енергетичними підприємствами, отримання переліку дозволів, проведення потрібних інспекцій, а також виконання ряду робіт по підключенню, оформлення актів і, нарешті, постачання електроенергії.

Група компаній «Авенстон»  надає електромонтажні послуги для промислових і комерційних підприємств, а також роботи по підключенню до електропостачання.

Крім цього, компанія здійснює інвестиційну діяльність і привертає співінвесторів з України та третіх країн, гарантуючи їм забезпечення взаємовигідного співробітництва, мінімізуючи ризики. При укладанні договору з підприємствами на виконання електромонтажних робіт ГК «Авенстон» пропонує монтаж СЕС на дахах будівель своїм коштом. Завдяки цьому зростає кількість об’єктів сонячної енергетики, що позитивно впливає на світовий рейтинг України у сфері ВДЕ, а промислові та комерційні об’єкти мають можливість споживати енергію дахових СЕС.

ГК Avenston інвестує в монтаж дахових СЕС, які забезпечують підприємства електроенергією - home-top, partners, news, investytsiyi

Головна мета ГК «Авенстон» — підвищення рівня життя українського суспільства.Для цих цілей використовується комплекс сучасних технологічних рішень.

Найбільш значущим сектором є сонячна енергетика. «Авенстон» вже є партнером та інвестором ряду великих проєктів. Група здійснює девелопмент інвестиційних проєктів, що зацікавили. Бере на себе оформлення та отримання всього комплекту дозвільних документів, необхідного законодавством України, наявність яких дає право на початок будівництва.

На цьому участь «Авенстон» в проєкті не закінчується. ГК активно бере участь в їх практичній реалізації, залучаючи до вирішення завдань ділових партнерів.

Як приклади високої ефективності діяльності «Авенстон» на ринку сонячної енергетики можна назвати:

 • Проєкт, що реалізується в м.Славутич. Передбачає створення кооперативу «Сонячне місто», в рамках якого ведеться будівництво ряду фотоелектричних станцій на дахах муніципальних міських об’єктів.

Передбачено зведення трьох блоків, розташованих на 3 будівлях: 40, 40, 120 кВт.
При цьому в проєкт закладена громадська складова. Частина прибутку, що отримується, буде відраховуватися на потреби міста.

Розрахунки гарантують повернення інвестицій членам кооперативу в терміни, що не перевищують семи років.

 • дахова СЕ «Вільховець» (Київська обл), здана в експлуатацію у 2017 році.

При її проектуванні та будівництві використовувалися BIPV-рішення, в основу яких покладена технологія Solrif.

Які переваги отримують партнери «Авенстон»?

Незалежно від потужності об’єкта, власника майбутньої станції (приватної, державної, комерційної) «Авенстон» всебічно опрацьовує і супроводжує проєкт до моменту здачі його в експлуатацію. При цьому участь має комплексний характер. Кілька прикладів.

Для проєкту «Вільховець» структурні підрозділи ДК:

 • виступили в ролі розробника всього комплекту проєктної документації на ФЕС;
 • придбали та поставили все основне обладнання (кріплення, інвертори мережі, сонячні панелі BIPV), матеріали, комплектуючі;
 • вирішили весь комплекс додаткових питань: митне оформлення, логістика, інше, взявши на себе технічний консалтинг.

При будівництві приватної дахової ФЕС на об’єкті «Софіївка-2», будівництво якої було завершено у 2018 році, використовувалися сонячні модулі, виконані за технологією «мульти-Si» (кремнієві напівкристалічних модулів), String-інвертори.

Станція спочатку будувалася з метою отримання електроенергії для її подальшої реалізації державі по «зеленому тарифу», що забезпечує власнику стабільний прибуток.

«Авенстон» в ході реалізації проєкту вирішував наступні завдання:

 • взяв на себе комплексний супровід;
 • провів інженерні роботи в рамках передпроєктного етапу;
 • розробив 3D-моделі можливих затемнень сонячних батарей;
 • виконав передпроєктні розрахунки очікуваних навантажень механічного характеру;
 • здійснив моделювання генерації електроенергії з використанням програми PVSYST;
 • закупив і поставив на об’єкт всі потрібні комплектуючі, матеріали, обладнання;
 • здійснив весь комплекс будівельно-монтажних операцій з облаштування СЕС;
 • забезпечив супровід питань технічного характеру в рамках підключення станції до централізованих мереж електропостачання;
  провів ПНР;
 • здійснив юридичний супровід всіх етапів, пов’язаних з оформленням «зеленого трафіку».

Компанія займається електромонтажними роботами, проєктуванням та спорудженням «під ключ» СЕС різних типів і потужності для бізнесу, інвестує в монтаж дахових панелей і виконує всі роботи по підключенню до електропостачання. Це сприяє розвитку підприємств і підвищує інвестиційну привабливість України.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu