Інвестиції, Новини, Підприємництво, Стартапи

7 українських стартапів, які отримали інвестиції у першому кварталі 2021 року

13 Лютого, 2021

Не забудьте поширити ❤️

2021 рік щойно розпочався, а деякі українські стартапи вже отримали інвестиції. Як це вплинуло на їхню роботу та подальші плани? Стисла історія Augmented Pixels, Propertymate, Hirio, ChoiZy, Kivi, Careerist та Scalarr у добірці від UASpectr.

Augmented Pixels

1 лютого розробник технологій доповненої реальності Augmented Pixels закрив раунд фінансування у розмірі $2 млн. Компанія отримала інвестиції від наявних та нових інвесторів та планує спрямувати отримані кошти на подальші дослідження, розробки, а також на розширення команди у США.

Раніше, у липні 2020 року, AP отримав інвестиції від фінансової групи ICU. Тоді CEO компанії Віталій Гончарук пояснив, що додаткове фінансування допоможе уникнути болісних скорочень співробітників під час кризи та дозволить більш активно розвивати нові продукти.

У команди попереду багато планів: за допомогою CorpMap.AI, який AP анонсували у листопаді минулого року, стартап збирається «розірвати» ринок цифрових карт, зокрема значно знизити витрати на операції у сфері логістики, управління об’єктами тощо.

ChoiZy

Ed-tech стартапу ChoiZy днями вдалося залучити інвестиції від українського бізнес-ангела. Представники компанії не повідомили суму вкладів, але сказали, що вона відповідає європейським pre-seed раундам. Наразі раунд ще відкритий і стартап збирається залучити ще одного-двох інвесторів.

Незабаром ChoiZy планує випустити англомовний додаток на основі AI, який дозволить вийти на ринок Великої Британії та інших англомовних країн. Залучене від анонімного інвестора фінансування стартап збирається витратити насамперед на маркетинг у Великій Британії.

Propertymate

Перший місяць 2021 року був багатим на події для платформи для агентів з нерухомості Propertymate. Спочатку стартап потрапив до трьохмісячної акселераційної програми Techstars, у рамках якої команда отримає $120 000 інвестицій. А невдовзі Propertymate залучив $1 млн від фонду Pragmatech Ventures, які підуть на розширення у США — зараз стартап працює в Остіні.

Propertymate заснували у 2018 році Богдан Гнатковський та Софія Вишневська. Сервіс на основі AI дозволяє аналізувати інформацію про покупців та нерухомість, прогнозуючи, якими об’єктами найімовірніше зацікавляться клієнти. Комісія у складі забудовників збирається лише у тому випадку, якщо з клієнтами була укладена угода про покупку.

За словами СЕО та співзасновника Богдана Гнатковського, під час пандемії вони відчули ще більший попит на свій сервіс, оскільки ринок первинної нерухомості переживає справжній бум. За період з березня 2020 року кількість їхніх клієнтів збільшилася в 65 разів. Успіх також пов’язаний з тим, що Propertymate почав надавати послуги не лише агентам з нерухомості, а й покупцям.

Hirio

Наприкінці січня HR-стартап Hirio отримав $400 тисяч інвестицій у pre-seed раунді, який очолила група засновників єдинорога Pipedrive. Засновники використовуватимуть залучені кошти для більш жвавого розвитку на міжнародних ринках, зокрема у США.

СЕО стартапу Костя Міска розповів, що спочатку вони планували підняти $300 тисяч, але вирішили збільшити суму до $400 тисяч через зацікавленість інвесторів. До речі, раунд закрили всього за 5 днів.

Kivi

Український розробник смарт-телевізорів Kivi склав угоду з одним з найбільших виробників електроніки Shenzhen MTC. Представники Kivi не розкрили умов угоди, проте повідомили, що впродовж найближчих п’яти років партнери реалізують багато інноваційних проєктів.

Вже у 2021 році китайський гігант інвестує $13 млн у розробку лінійки смарт-телевізорів Kivi. Залучені кошти підуть на розробку апаратних та програмних рішень, а також на впровадження дизайнерських інновацій та покращення якості звуку та зображення.

Careerist

Освітній стартап Careerist нещодавно залучив $1,25 млн у посівному раунді з ринковою капіталізацією у $21 млн. Інвесторами стали російський фонд ФРІІ, синдикат SmartHub та бізнес-ангели з Кремнієвої долини. Стартап використовуватиме отримані кошти на подальший розвиток продукту та його зростання.

Careerist — освітня платформа, яка дозволяє початківцям без належного досвіду знайти роботу в IT-компанії. В обмін на можливість отримати роботу мрії користувач платформи має віддавати компанії частину своєї майбутньої зарплати. Зазвичай це 15% впродовж двох років + початковий внесок, сума якого формується в залежності від обраної програми.

Scalarr

Українська компанія Scalarr, яка розробляє сервіс проти шахрайства з мобільною рекламою, залучила $7,5 млн інвестицій в ході раунду А. Про це повідомив TechCrunch.

Лід-інвестором раунду виступив Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), також в раунді брали участь TMT Investments, OTB Ventures і Speedinvest.

Компанія збирається витратити інвестиції, щоб розширити свою присутність в Азії, а також розвивати продукт.

Scalarr – українська SaaS-компанія, заснована у 2016 році. Її засновники Інна Ушакова та Юрій Яшунін, які раніше керували агентством мобільного маркетингу Zenna. Компанія працює над інструментом для розробників додатків і маркетологів, який виявляє шахрайські схеми на всіх стадіях рекламної кампанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu