Новини, Соціальні медіа, Технології

Глава Instagram: соцмережа вивчає запуск платних підписок і ринок NFT-токенів

26 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Instagram вивчає різні способи полегшити фінансові відносини між підписниками і творцями контенту, розповів глава компанії Адам Моссері в інтерв’ю The Information.

Можливість підписатися на якийсь ексклюзивний контент насправді здається більш приємною для користувача, ніж перегляд реклами.
Адам Моссері
глава Instagram

Моссері зазначив, що фонд авторів Instagram «не виняток». Він подібний до тих, які ввели YouTube і Snapchat, щоб платити людям за створення відео.

«Особисто я більш оптимістичний і схвильований виробництвом товарів монетизації, які допоможуть авторам заробляти на життя в довгостроковій перспективі, ніж безпосередньо виписувати чеки, але я не проти виписування чеків», – сказав Моссері.

Також глава компанії розповів, що вона розглядає ринок NFT, унікальних цифрових предметів колекціонування: від мемів до творів мистецтва. NFT – це невзаємозамінні токени в блокчейн-мережі, які не можна обміняти один на одного.

«Для NFT-художників Instagram – це платформа для демонстрації їх робіт. Мені подобається ідея, що ми зробимо більше в цій сфері», – сказав Моссера.

Про деталі підписки і ринку NFT в Instagram він не розповів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu