Маркетинг, Новини, Пресрелізи, Стартапи

OVO та «Життєлюб» підбили підсумки проведеної благодійної акції

28 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У травні 2021 року завершилась доброчинна акція OVO у рамках співпраці з некомерційною благодійною організацією «Життєлюб». Це вже друга така ініціатива за перший рік існування OVO.

Акція OVO на підтримку літніх людей тривала рівно місяць — за цей час 10 гривень від кожного замовлення компанія перераховувала у фонд «Життєлюб». На зібрані кошти вдалось закупити понад 200 наборів овочів та фруктів для адресної допомоги людям, яким вкрай необхідні вітаміни для підтримки здоров’я.

OVO та «Життєлюб» підбили підсумки проведеної благодійної акції - startups, press-release, news, online-marketing

«Будь-які кризові часи — це можливість звірити свою “оптику”, орієнтири та пріоритети. Для нашої компанії турбота про людей — базова цінність, і ми намагаємось виражати це своїми діями. Я вдячний «Життєлюбу» за можливість втілення благодійної ініціативи та вірю в нашу подальшу співпрацю», — зазначив Роман Мелкумов, співвласник служби доставки свіжих овочів та фруктів OVO.

Ми в OVO знаємо, що добрі зміни потребують часу, тому крок за кроком удосконалюємо свій сервіс. Ми також віримо, що кожен з нас може тут і зараз долучитися до добрих справ, аби змінювати світ на краще. Тож закликаємо всіх молодих підприємців не стояти осторонь від наявних викликів та приєднатися до допомоги тим, хто її потребує. Без сумніву, добро повернеться благодійнику в найнепередбачуваніших формах.

OVO та «Життєлюб» підбили підсумки проведеної благодійної акції - startups, press-release, news, online-marketing

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu