Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

Біткоїн-острів: як на Карибах створюють першу в світі криптоспільноту

28 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Тропічний острів Бекія в архіпелазі Гренадини завжди залишався в тіні сусіднього острова Мюстік, улюбленого місця відпочинку Девіда Бові та Міка Джаггера. Але незабаром це може змінитися. 29-річний девелопер Сторм Гонсалвес будує на тропічному острові першу в світі криптоспільноту. Він розповів, чому не боїться стрибків курсу і вірить в успіх свого проєкту.

Бекія – другий за величиною острів в Гренадинах, розташований на південь від Сент-Вінсента і на північ від острова Мюстік. Зараз його все частіше називають «біткоїн-острів».

  • Гонсалвес планує побудувати на острові Бекія 39 розкішних вілл, бари, магазини, ресторани, клуб, тренажерний зал і приватний кінотеатр.
  • Місцевою валютою стануть біткоїн, Bitcoin Cash, Ethereum та Dogecoin
  • Будинки з двома-п’ятьма спальнями коштуватимуть від $1,1 млн до $2,3 млн.

Бекія завжди був чимось на зразок острова моряків, куди відправлялися, щоб сховатися від усіх, без інтернету.

«Це був майже безлюдний острів, – розповідає Гонсалвес. – Але для людей мого покоління все трохи по-іншому: вони теж хочуть пригод, але їм потрібен швидкий Wi-Fi, і цю проблему ми намагаємося вирішити».

Гонсалвес розповідає, що на проєкт його надихнув його наставник Фелікс Денніс – мультимільйонер і британський медіамагнат. Засновник журналу Maxim купив свою віллу на острові Мюстік у самого Девіда Бові.

Гонсалвес передбачає, що деякі з покупців будуть жити на курорті постійно, а інші – приїжджати в певну пору року. Порожні об’єкти можна буде здавати в оренду.

В Карибському басейні безліч ексклюзивних курортів і спільнот, але Гонсалвес і його компанія One Bequia планують створити унікальну пропозицію.

«Ціни на будинки вказані в доларах США, але ми також пропонуємо можливість оплати в криптовалютах. Ми приймаємо біткоїн, Bitcoin Cash, Ethereum і Dogecoin, який, схоже, є фаворитом Ілона Маска, – зазначає він. – Я зрозумів, що у людей, які тримають дуже цінні портфелі криптовалют, насправді немає простого способу витратити їх на покупку нерухомості. Якщо ми зробимо так, щоб комусь було дуже легко платити в біткоїнах або Dodgecoin, я думаю, що це виділить нас серед наших конкурентів.

«Вартість ринку криптовалют становить близько $2 трлн. Його не можна ігнорувати, але він недостатньо обслуговується. Ніде більше на планеті Земля немає ринку вартістю $2 трлн, не охопленного девелоперами», – вважає Гонсалвес.

На його думку, багато хто уникає криптовалюти через ірраціонального страху. Але його не лякають скачки або різкі обвали курсу.

«Якщо ви встигли вчасно зробити покупку, у вас все одно значна сума грошей, навіть якщо вона трохи менше, ніж минулого тижня, – сміється він. – Ті, на кого розрахований мій додаток, бачать можливості при падінні курсу. Для тих, хто вірить в біткоїн, можливість купити за нього нерухомість – шанс диверсифікувати портфоліо. Так що, якщо криптовалюта знеціняться, у них залишиться щось фізичне».

Підприємець розповідає, що на острові в якості оплати прийматимуть біткоїн або інші схвалені криптовалюти. Криптокоммуна буде використовувати платіжні системи, схвалені Мережею боротьби з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США.

Перепади курсу не вплинуть на зручність: після формування рахунку вартість криптовалюти буде зафіксована на 15 хвилин.

«Я провів більшу частину свого дитинства на острові Бекія, так що мене там знають, – розповідає Гонсалвес. – Люди підходили до мене в магазинах і питали, коли вони можуть почати працювати, фермери питали мене, коли вони можуть почати постачати в ресторан, продавати свої товари в магазинах і так далі. Так що всі на острові дуже підтримували нас».

За оцінками Гонсалвеса, проєкт вартістю $50 млн буде приносити спільноті кілька мільйонів доларів на рік.

Він підкреслює, що для покупки нерухомості на острові не обов’язково володіти біткоїном : ціни будуть зафіксовані в доларах. Однак він очікує, що жителі будуть «принаймні відкриті ідеї криптовалют і їх важливості в сучасному світі».

«Я думаю, що більшість людей будуть купувати біткоїн, судячи з реакції, яку я поки отримував. Це підтверджує думку, згідно з яким біткоїн і криптовалюта стануть новим засобом обміну», – каже підприємець.

Він зізнається, що інтерес до проєкту його здивував. Запуск намічений на кінець 2021 року. Планувалося продавати 10 об’єктів на рік і завершити будівництво до 2024 року, але тепер він очікує, що до кінця року буде продано до 75%.

«Я отримав багато порад на початку цього проєкту, коли люди говорили, що біткоїн це занадто складно. Однак реакція, яку ми отримуємо, неймовірна. Вілла, яку я продаю за $2,3 млн на острові Бекія, на Мюстік буде коштувати $15 млн. Думаю, що біткоїн допоможе нам стати одним з таких островів в найближчі п’ять-десять років», – розповідає Гонсалвес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu