Кар'єра, Новини, Поради

П’ять незвичайних способів оцінити потенційного здобувача: поради від мільйонера

28 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Невдале наймання співробітників може не тільки вплинути на ефективність роботи всієї команди, а й спричинити за собою додаткові витрати. Щоб уникнути цього, керівникам необхідно відповідально підходити до підбору кандидатів. Роберт Реффкін, мільйонер і CEO компанії Compass, поділився своїм підходом, який допомагає залучати кращих фахівців.

1. Тест на хорошу людину

Запитайте себе: «Переді мною хороша людина?»

Якщо ви починаєте сумніватися, то не варто наймати цього кандидата. Багато людей вважають, що добру і людяності немає місця на роботі. Більш того, деякі думають, що ці якості заважають в бізнесі. Але це не так.

Беручи людину на роботу, я повинен упевнитися, що у не] є моральні орієнтири, і вона здатна піклуватися про оточуючих. Якщо оточити себе хорошими людьми на роботі, всім від цього стане тільки краще.

2. Енергетичний тест

Запитайте себе: «Ця людина дає мені енергію або забирає її?»

Для досягнення намічених цілей потрібні сили, і в ході співбесіди ви можете чітко відчути енергію співрозмовника. Якщо навколо будуть люди, що заряджають вас енергією, а не забирають її, це позначиться і на ваших професійних успіхах.

Тому намагайтеся наймати таких співробітників, які будуть мотивувати вас приходити на роботу щоранку. Вони допоможуть вам проявити себе з кращого боку – і, швидше за все, ви зробите те ж саме для них.

3. Тест на іншу пропозицію

Запитайте себе: «Якби цей кандидат сказав, що у нього є пропозиція від іншої компанії, став би я його утримувати?»

Цей тест був розроблений CEO Netflix Рідом Гастінгсом. Він вважає, що видатні люди краще, ніж хороші.

Як одного разу сказав Джим Рон, мотиваційний оратор: «Ви – це середнє арифметичне тих п’яти людей, з якими проводите більшу частину свого часу». Тому один з дієвих способів стати краще – оточити себе винятковими людьми.

4. Тест на об’єктивність

Запитайте себе: «Чи є переконливі результати, що підтверджують цінність цього співробітника?»

Якщо ваш ключовий аргумент на користь певного кандидата не пов’язаний з його реальними результатами або досягненнями, ви, ймовірно, намагаєтеся наділити людину якостями, якими вона не володіє.

Наприклад: «Ця людина закінчила престижну школу, і я думаю, вона буде корисна для нашої культури». Культура неймовірно важлива, але якщо б людина була дійсно видатною, ви б сказали: «Цей кандидат досяг високих результатів на попередніх посадах. Ми не повинні його упустити».

5. Тест на принципи

Запитайте себе: «Чи поділяє цей здобувач наші принципи?»

Ідея «культурної відповідності» може бути елементом дискримінації. У Compass ми дотримуємося культури підприємництва, тому всякий раз, коли я проводжу співбесіду, я оцінюю людей за їхніми здібностями до навчання, практики, вмінню сфокусуватися на можливостях і довгострокових цілях.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu