Життя, Країна, Новини, Спецпроект

Airbnb оплатить подорож довжиною в рік для 12 осіб та їх сімей

11 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс з оренди житла в подорожах Airbnb запустить програму «Живи де завгодно на Airbnb»: 12 переможців (і до трьох супутників на кожного) зможуть подорожувати і знімати житло за рахунок компанії протягом року. Мета Airbnb – зробити зручнішим мобільний спосіб життя, який став популярним на тлі масової віддаленої роботи.

Програма «Живи де завгодно на Airbnb» триватиме з липня 2021 року по липень 2022 року, повідомляється на сайті компанії. Подорож почнеться у вересні 2021 року, а до цього переможці повинні пройти інструктаж від організаторів. Заявки приймаються до 30 червня.

Airbnb покриє витрати на житло і транспорт. Метою програми в компанії називають не тільки рекламу подорожей, які пропали з життя більшості людей через пандемію, а й фідбек від учасників. Наприклад, Airbnb розраховує дізнатися, що змінити в роботі сервісу і яке житло підходить для подорожуючих поодинці та сім’єю.

За словами Fast Company, проєкт Airbnb своєчасний, оскільки за останній рік мобільний спосіб життя став модним серед віддалених працівників, представників творчих професій і цифрових кочівників. Локдауни по всьому світу показали, що багато роботи можна виконувати віддалено без втрати продуктивності.

Згідно з опитуванням Airbnb, в I кварталі 2021 року частка бронювань на 28 і більше днів виросла на 10% в порівнянні з 2019 роком. 11% тих, хто оформив довгострокові бронювання в 2021 році, ведуть мобільний спосіб життя. При цьому 74% опитаних хотіли б після пандемії пожити за межами регіону, де знаходиться їхня робота.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu