Бізнес, Новини, Поради, Стартапи

Twitch – 10 років. Фаундер сервісу поділився інсайтами про розвиток і зростання компанії

11 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

На початку червня стрімінговому сервісу Twitch виповнилося 10 років. З цього приводу співзасновник і генеральний директор компанії Еммет Шір в своєму Twitter поділився інсайтами і розповів про уроки, які він виніс за час існування компанії. Про це пише AIN.UA. Ділимося найцікавішим.

Today is the best time ever to start a company. You might fail, you might succeed, it’s a crazy ride either way, and you’ll learn and grow more than at any job.

Twitch - 10 років. Фаундер сервісу поділився інсайтами про розвиток і зростання компанії - startups, porady, news, businessTwitch - 10 років. Фаундер сервісу поділився інсайтами про розвиток і зростання компанії - startups, porady, news, business

– Emmett Shear (@eshear) June 9, 2021

Про продукт

  • Зробіть продукт, в який абсолютно закохаються 10 осіб, а не який буде вважати непоганим більшість.
  • Ваш продукт повинен формувати звички споживачів, впливати на них за допомогою зовнішніх тригерів, інакше – він не буде рости.

Про зростання компанії

  • Існують лише п’ять стратегій зростання: продажі high-touch, платна реклама, внутрішня віральность, внутрішні стимули для інфлуенсерів – це про Twitch, а також поради та підказки платформи. Ваш продукт, ймовірно, може розвиватися по одній з цих стратегій. Публікації в пресі та сарафанне радіо – це не стратегія.
  • Для інтернет-компаній зростання важливіше прибутку. Вкрай рідко бізнес стає великим і затребуваним, а потім закривається через збитковість. Скоріше навпаки.
  • Ігноруйте конкурентів, але не їх клієнтів.

Про корпоративну культуру

Культура компанії – відображення її засновників. Щоб змінити культуру, почніть зі своєї поведінки та цінностей.

Про менеджмент

  • Якщо ви менеджер початківець, ви будете лажати. В цьому немає нічого страшного. Вибачитеся перед колегами, знайдіть ментора і читайте книги.
  • Плани – марні, але стратегічне планування необхідне. Його часовий горизонт повинен дорівнювати тривалості існування компанії.
  • Будьте візіонером, мрійте так масштабно, як тільки можете.
  • Припускайте, що угоди, які ви проводите не відбудуться, і керуйте процесом відповідно. Якщо вам дуже потрібно закрити угоду, це впливає на переговори і знижує ймовірність успіху.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu