Бізнес, Новини, Технології

Hyundai закрила операцію з придбання Boston Dynamics

22 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Hyundai купила 80% розробника роботів Boston Dynamics при оцінці компанії в $1,1 млрд. Ще 20% залишилися у її минулого власника – холдингу Softbank. Про це йдеться на сайті корейського автовиробника.

Про придбання контрольного пакета акцій Hyundai оголосила ще в листопаді минулого року. Тепер процес покупки завершено. Корейська компанія стала третім власником Boston Dynamics після Google і Softbank.

Hyundai закрила операцію з придбання Boston Dynamics - tech, news, businessHyundai закрила операцію з придбання Boston Dynamics - tech, news, business

В Hyundai сказали, що придбання Boston Dynamics – це ще один крок до трансформації автоконцерну в постачальника інтелектуальних мобільних рішень. Разом з фахівцями Boston Dynamics компанія планує розробити технологію автономного водіння, засоби міської повітряної мобільності (UAM), розумні заводи та нових роботів.

Крім того, компанії планують налагодити єдиний виробничо-збутовий ланцюжок в сфері робототехніки, починаючи від компонентів роботів і закінчуючи розробкою інтелектуальних логістичних рішень.

В 2020 році Hyundai оголосила, що буде працювати над створенням «крокуючих» автомобілів, які зможуть підніматися по схилах, перестрибувати через перешкоди і підніматися по сходах. Ймовірно, в реалізації цієї концепції будуть використовуватися напрацювання Boston Dynamics, отримані в ході створення BigDog, Spot та інших роботів.

Крім того, Hyundai може бути зацікавлена ​​у використанні роботів Handle і Stretch для оптимізації складських процесів, пише Engadget.

Поки неясно, кому компанія буде продавати роботів. У рекламному ролику Hyundai робопси допомагають людям вирішувати повсякденні завдання: наприклад супроводжують літніх людей та інвалідів.

Boston Dynamics була заснована в 1992 році Марком Райбертом, колишнім професором Массачусетського технологічного інституту, і більше 20 років самостійно займалася робототехнікою. В 2013 році компанію купила Google, а в 2017 році IT-гігант продав її SoftBank. Сума угоди при цьому не розкривалася.

Незважаючи на популярність роботів Boston Dynamics на YouTube, сам бізнес не приносив прибутку, писав Bloomberg. З іншого боку, Boston Dynamics почала продавати своїх чотириногих роботів Spot тільки в 2020 році, і глава компанії Роберт Плейтер сподівається, що бізнес стане прибутковим «приблизно через два з половиною роки».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu