Криптовалюти, Новини, Технології

Що буде з криптовалютами через 50 років?

06 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Деякі люди вважають, що криптовалюта назавжди змінять те, як ми взаємодіємо з грошима. Інші дотримуються думки, що це черговий небезпечний міхур. Однак незалежно від прогнозів, зараз все важче уявити майбутнє без Bitcoin, Ethereum та інших монет.

Ось що кажуть експерти з різних областей, опитані CNBC, про можливе положення криптовалют через 50 років.

Біткоїн замінить традиційні фінансові системи

Айворі Джонсон, фахівець з фінансового планування і засновник Delancey Wealth Management:

«Криптовалюти замінять традиційні фінансові системи завдяки своїй здатності здійснювати міжнародні платежі з мінімальними витратами, затримками і коливаннями валютних курсів. 50 років – це великий термін, і за цей час біткоїн може стати як світовою резервною валютою, так і наступною AOL (американська медіакомпанія), яка зробила багатьох людей багатими, а потім була витіснена найкращою технологією».

Криптовалюта – це довгограюча тенденція

Фредерік Кауфман, автор книги The Money Plot: A History of Currency’s Power to Enchant, Control, and Manipulate («Грошова змова: історія чарівності, контролю і маніпуляцій валюти»):

«Задовго до 2071 року долар буде більше нагадувати криптовалюту, ніж срібло або золото. Тому немає необхідності сумніватися в тому, що зашифровані алгоритми ще довго будуть служити як засіб заощадження та обміну. Всі гроші являють собою форму шифрування. Так було з самого початку.

У міру того, як наше життя все більше зближується з цифровим всесвітом, прагнення інвестувати в токени тільки посилиться. Іронічно, що цей імпульс з’єднає нас з примітивними інстинктами і зіграє свою роль в тому, щоб зберігати в нас людяність».

Доля криптоактивів залежить від держав

Ден Іган, віце-президент з поведінкових фінансів та інвестування в Betterment:

«Такі криптовалюти, як біткоїн, вже довели свою придатність для грошових рухів і спекуляцій, і навряд чи вони зникнуть. Однак варто задуматися про те, де і як роздобути енергію, щоб задовольнити попит зростаючого крипторинку. Також все залежить від подальших дій державних структур, що розглядають криптовалюти як конкурентів фіатним валютам».

У наступні 10 років цифрові валюти стануть мейнстримом

Драган Бошкович, засновник і директор Лабораторії по дослідженню блокчейна при Університеті штату Арізона:

«Керівництва найбільших банків активно розробляють норми для криптоактивів. Вони усвідомлюють, що цифрові валюти – природна частина цифрової економіки, а тому стануть мейнстримом протягом наступних 10 років».

Але розібралися ще не всі

Барбара Ропер, директор з питань захисту інвесторів Федерації споживачів Америки (Consumer Federation of America):

«Нещодавно я вирішила, що я занадто стара для роздумів над цим питанням».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu