Жінки, Інвестиції, Новини, Стартапи

Cтартап DRESSX з засновницями-українками залучив $2 млн. Що про нього відомо?

07 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Магазин цифрового одягу DRESSX залучив $2 млн в seed-раунді. Його заснували українки – Дар’я Шаповалова та Наталія Моденова.

Що трапилося

Магазин цифрового одягу DRESSX залучив $2 млн інвестицій в seed-раунді. Його очолили The Artemis Fund і Alpha Ediso. Також в раунді брали участь Unlock Venture Partners, One Way Ventures, TLF Ventures, Startup Mavericks, Signal Peak Ventures та ангельські інвестори зі сфери моди, технологій та блокчейну.

Cтартап DRESSX з засновницями-українками залучив $2 млн. Що про нього відомо? - startups, news, investytsiyi, zhinky

Чому це цікаво

DRESSX заснували в США українки Дар’я Шаповалова та Наталія Моденова у 2020-му. Це онлайн-магазин, в якому можна приміряти й придбати цифровий одяг. Компанія співпрацює з більш ніж 100 дизайнерами й пропонує тисячі цифрових речей.

Як це працює

Щоб скористатися DRESSX, потрібно завантажити фото хорошої якості, без різких тіней і перешкод (волосся, погане освітлення). Система обробить знімок протягом одного-двох днів. Після цього користувач отримає своє ж фото, але з новим одягом – цифровий «поверх» реального.

На що підуть гроші

Стартап витратить залучені інвестиції, щоб зробити цифровий одяг доступним в різних каналах і віртуальних світах. У тому числі гроші підуть на запуск мобільного додатку DRESSX, створення NFT-маркетплейса і партнерства з соцмережами, іграми та іншими віртуальними платформами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu