Додатки, Новини, Поради

10 додатків для скачування відео з соціальних мереж

09 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Чи знаходили ви коли-небудь цікаве відео в Instagram, Facebook або Reddit, але не мали можливості завантажити його, щоб поділитися з друзями або родиною? Це відбувається тому що: 

1. Відео не є загальнодоступне.

2. Ви не можете поділитися відео, не виконавши вхід в додаток соцмережі.

Ну, якщо ви хочете знайти вихід з такої ситуації, ось деякі з кращих і найпростіших додатків завантаження відео для Android і iOS, а також для настільних комп’ютерів.

Одна важлива річ, яку слід мати на увазі при завантаженні та публікації, будь ласка, не забудьте вказати ім’я автора відео, особливо якщо ви ділитеся ним на загальнодоступній сторінці.

1. Friendly Social Browser

Friendly Social Browser – це універсальний додаток для соціальних мереж, який працює на iPhone, iPad і пристроях Android. Він дозволяє вам отримати доступ до всіх ваших профілів в соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, Twitter, Reddit і т.д., а також має вбудовані функції для завантаження зображень і відео для подальшого перегляду.

Додаток також має відмінні функції конфіденційності, такі як блокування реклами, засоби відстеження контенту та інші онлайн-трекери, які вам, ймовірно, не потрібні, але непогано було б їх мати.

FRIENDLY SOCIAL ДЛЯ IOS

FRIENDLY SOCIAL ДЛЯ ANDROID

2. Social Downloader

Social Downloader – це дуже простий додаток, за допомогою якого ви можете легко завантажувати зображення і відео з Instagram, Facebook і WhatsApp всього одним кліком.

Додаток прекрасно працює з вище згаданими соціальними мережами і мессенджерами, однак, коли справа доходить до інших химерних функцій, тут немає особливого вибору. Отже, якщо ви шукаєте мінімалістичний додаток, який виконує свою роботу, вам варто звернути увагу на Social Download.

SOCIAL DOWNLOADER ДЛЯ ANDROID

3. Universal Downloader

Universal Downloader – це безкоштовний завантажувач мультимедіа, який працює в Facebook, Instagram та інших соціальних мережах. Всі завантажені відео мають найвищу якість, і ви можете вибрати, чи зберігати відео у внутрішній пам’яті вашого пристрою або на SD-карті.

Судячи з відгуків, завантаження відбувається досить швидко, і додаток не має якихось збоїв і не перестає працювати.

UNIVERSAL DOWNLOADER ДЛЯ ANDROID

4. Regrann

Regrann – додаток для репосту в Instagram. Саме так, тому що, на відміну від інших соціальних мереж, де ви можете просто натиснути кнопку «Поділитися», щоб повторно опублікувати фото або відео на своїй сторінці (або просто скопіювавши/вставивши посилання), в Instagram насправді немає цієї функції, крім обміну відео у вашій історії.

Однак за допомогою Regrann ви можете зберігати і повторно розміщувати фото або відео прямо в своїй стрічці. А з Regrann Pro ви навіть можете планувати публікації.

REGRANN ДЛЯ ANDROID

5. Repost for Instagram

Repost for Instagram – ще один додаток репосту для Instagram. Однак, на відміну від Regrann, вам не потрібно спочатку завантажувати контент і повторно розміщувати його. Замість цього ви можете безпосередньо поділитися публікацією в один клік.

Що ще більш цікаве в цьому додатку, так це те, що у вас є можливість вказати автора відео або фото, якими ви ділитеся, що завжди добре!

REPOST FOR INSTAGRAM ДЛЯ IOS

6. Fastsave

Fastsave – це програма для завантаження фото і відео з Facebook, Instagram, Twitter та інших соціальних мереж, яка працює як для iOS, так і для Android. Вона підтримує кілька мов, працює навіть з macOS і має всі функції, необхідні для збереження і репосту контенту з соціальних мереж.

Однією з чудових особливостей програми є те, що ви можете захистити її, включивши пароль. Для зручності використання програма також має темний і світлий режими. І що найприємніше, додаток абсолютно безкоштовний!

FASTSAVE ДЛЯ IOS

FASTSAVE ДЛЯ ANDROID

7. Pure All Video Downloader

Pure All Video Downloader – це багатоцільовий додаток для Android, який дозволяє завантажувати ролик будь-якої довжини і якості з Instagram, Facebook, Twitter, Vimeo, Daily Motion та інших платформ, на яких розміщуються відео.

Одна з його унікальних особливостей полягає в тому, що він дозволяє вам вибирати дозвіл відео для скачування – від 480p і 720p до максимального дозволу. Додаток також має вбудовану функцію перетворення відео в MP3, якщо ви хочете завантажити тільки аудіо.

PURE ALL VIDEO DOWNLOADER ДЛЯ ANDROID

8. All Downloader

All Downloader дозволяє завантажувати відео з будь-якої платформи, будь то Instagram, IGTV, TikTok, Tumblr, Reddit, Facebook, YouTube, Twitter, Vimeo і багато інших.

Додаток працює таким чином, що ви копіюєте посилання на відео, яке хочете завантажити, вставляєте його в додаток і натискаєте кнопку скачування – ось і все!

Але якщо ви використовуєте вбудований браузер для перегляду своїх платформ соціальних мереж, додаток сам виявить відео і дозволить вам завантажувати його одним дотиком.

ALL DOWNLOADER ДЛЯ ANDROID

9. Redv.co

Завантажувач відео з Reddit, Redv.co, на сьогоднішній день є найпростішим з усіх. Оскільки не всі додатки або платформи можуть завантажувати відео з Reddit, це корисний інструмент, який варто додати в закладки.

По суті, ви просто копіюєте URL-адресу сторінки на Reddit і вставляєте його на веб-сайт, який працює у вашому власному веб-браузері як для настільних комп’ютерів, так і для мобільних.

10. Save the Video

Save the Video – це онлайн-платформа, яка дозволяє завантажувати відео практично з будь-якого веб-сайту, на якому воно розміщене – Instagram, Facebook, Daily Motion, YouTube, Reddit, Vimeo, Twitter, Twitch, TikTok, навіть Soundcloud і багато інших.

Найприємніше тут те, що якщо ви часто завантажуєте відео, у них є безкоштовне розширення для Chrome, яке спростить вам життя.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu