Новини, Стартапи, Технології

Найдорожчий стартап Кремнієвої долини Stripe стане публічною компанією

12 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Ірландська платіжна компанія Stripe готується до виходу на фондовий ринок. Згідно з інформацією Reuters, фінтех-стартап, заснований братами Джоном і Патріком Коллісон, найняв юридичну фірму Cleary Gottlieb Steen & Hamilton для підготовки до лістингу.

Засновники не прокоментували цю інформацію. Reuters припускають, що підготовка перебуває на дуже ранній стадії, і лістинг навряд чи відбудеться цього року. Ймовірно, Stripe віддасть перевагу прямому лістингу, а не IPO, щоб уникнути додаткових витрат.

Раніше стартап привертав приватне фінансування. Останній раунд пройшов в березні, коли Stripe оцінили в $95 млрд, що зробило її найдорожчою приватною компанією в Кремнієвій долині. Дублінський офіс Stripe оголосив про плани додати одну тисячу нових робочих місць.

У червні Stripe продав акції на $1 млрд. Серед покупців акцій були Capital Group, Sequoia Capital, Shopify і Silver Lake. Продавцями цінних паперів проекту виступили його існуючі акціонери, а також колишні і діючі співробітники.

Також в червні компанія оголосила про запуск нової програми Stripe Tax. Воно дозволяє клієнтам сервісу автоматично розраховувати податок з продажів, податок на додану вартість (ПДВ) і податок на товари і послуги (НТУ) в більш ніж 30 країнах.

Нагадаємо, що платіжна компанія Wise, провела найбільший прямий лістинг в історії Великобританії. Вона вийшла на Лондонську фондову біржу при оцінці в £8 млрд ($11 млрд).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu