Бізнес, Новини, Технології

Microsoft анонсувала сервіс Windows 365 – «хмарну» ОС по підписці для бізнесу

15 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

«Гібридна Windows для гібридної роботи» запуститься 2 серпня 2021 року.

Windows 365 – сервіс, який дозволяє компаніям створювати хмарні ПК на базі Windows 10 і Windows 11 (коли вона вийде) і призначати їх співробітникам. Доступ до системи можна отримати через будь-який сучасний браузер або додаток Microsoft Remote Desktop.

Microsoft анонсувала сервіс Windows 365 - «хмарну» ОС по підписці для бізнесу - tech, news, businessMicrosoft анонсувала сервіс Windows 365 - «хмарну» ОС по підписці для бізнесу - tech, news, business

За допомогою Windows 365 співробітники зможуть в реальному часі отримувати доступ до своїх програм, даних, налаштувань та інструментів незалежно від пристрою – будь то ПК, Mac, iPad, комп’ютер на Linux або Android.

Microsoft анонсувала сервіс Windows 365 - «хмарну» ОС по підписці для бізнесу - tech, news, business

Приклад роботи Windows 365

Microsoft заявляє, що хмарна Windows миттєво завантажується, легко адмініструється ІТ-відділом компанії та не вимагає особливих знань для розгортання всередині організації.

Хмарна Windows побудована за принципом Zero Trust, вона швидша і безпечніша, ніж звичайна, стверджує компанія. Сервіс не вимагає технології віртуалізації, всі дані зберігає в хмарі, а не на пристрої, і зберігає стан після завершення роботи користувача.

Windows 365 буде поширюватися за щомісячною передплатою: її вартість залежить від кількості користувачів – на відміну від інших сервісів, де бізнес-модель заснована на часу оренди ПК.

Буде дві редакції: Business і Enterprise, які працюють в хмарі Azure Virtual Desktop. Вартість передплати за одного користувача Microsoft поки не розкриває, як і різницю між редакціями – інформація буде доступна в день запуску сервісу 2 серпня.

Microsoft анонсувала сервіс Windows 365 - «хмарну» ОС по підписці для бізнесу - tech, news, business

Характеристики кожного ПК можна налаштовувати індивідуально: Microsoft пропонує 12 конфігурацій з різною потужністю: від 1 CPU з 2 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ пам’яті до 8 CPU з 32 ГБ ОЗУ і 512 ГБ пам’яті.

Microsoft анонсувала сервіс Windows 365 - «хмарну» ОС по підписці для бізнесу - tech, news, business

За допомогою Windows 365 компанія хоче вирішити проблеми роботодавців, з якими вони зіткнулися до пандемії, а заодно поліпшити якість гібридного формату роботи:

  • Наприклад, сервіс буде корисний компаніям, які наймають співробітників на віддалену роботу або за контрактом, стверджує Microsoft. За допомогою Windows 365 можна дати доступ до корпоративної мережі без налаштувань VPN і не турбуючись за втрати води в системі даних з особистих пристроїв співробітників.
  • Співробітники зможуть працювати з будь-якого місця через будь-який пристрій, а заодно не стикатися з логістичними проблемами отримання нового обладнання або захисту особистих пристроїв.
  • Компанія зможе швидко збільшувати обчислювальну потужність пристроїв працівників і давати доступ до нових сервісів і додатків при необхідності.

З Windows 365 ми створюємо нову категорію: Cloud PC. Подібно до того, як додатки були перенесені в хмару з допомогою SaaS, тепер ми переносимо операційну систему в хмару, надаючи організаціям велику гнучкість і безпечний спосіб розширити можливості своїх співробітників
Сатья Наделла
голова ради директорів і генеральний директор Microsoft

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu