Бізнес, Новини, Технології

Microsoft запустить хмарну платформу з аналізу вуглецевих викидів для бізнесу

15 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Microsoft оголосила про запуск Cloud for Sustainability – хмарної платформи, яка вимірює викиди вуглекислого газу для окремих компаній. Система почне працювати в 2021 році та дозволить автоматизувати процес зниження викидів CO2. Про це повідомили в Microsoft.

Платформа збирає в реальному часі дані про викиди в конкретному місці, порівнює показники з середніми по ринку і дає персоналізовані поради щодо зниження вуглецевого сліду. У систему включені SaaS-інструменти, які дозволяють підключатися до джерел даних в реальному часі, формувати звітність, вимірювати ефективність досягнення цілей та прискорювати інтеграцію даних.

Microsoft запустить хмарну платформу з аналізу вуглецевих викидів для бізнесу - tech, news, businessMicrosoft запустить хмарну платформу з аналізу вуглецевих викидів для бізнесу - tech, news, business
Microsoft запустить хмарну платформу з аналізу вуглецевих викидів для бізнесу - tech, news, business

Cloud for Sustainability Microsoft

У Microsoft представили кілька сценаріїв застосування платформи. За допомогою платформи технічні директори можуть скласти звіти про викиди вуглекислого газу при використанні хмарних рішень, пристроїв і додатків. Компанії зможуть запропонувати бізнес-клієнтам оціночну шкалу сталого розвитку, а користувачі зможуть точно визначати конкретні джерела викидів – наприклад, системи кондиціонування або опалення.

Платформа буде працювати на базі інших продуктів Microsoft – Azure, Dataverse, Power Platform і Power BI. Компанія також планує залучити екосистему партнерів Microsoft для інтеграції спеціалізованих сторонніх додатків, джерел даних і конекторів.

Microsoft також оголосила про нове екологічне зобов’язання «100/100/0» – до 2030 року компанія хоче домогтися 100% енергоспоживання протягом 100% часу на енергії з нульовим відсотком вуглецю. Це доповнить вже існуючі обіцянки компанії з викупу відновлюваної енергії для забезпечення роботи дата-центрів, будинків і кампусів. Microsoft вже підписала угоди про покупку 5,8 гігават відновлюваної енергії в 10 країнах по всьому світу.

Компанія також планує перейти на негативний рівень викидів вуглецю до 2030 року. За перший рік після оголошення плану компанія домоглася зниження викидів на 6% з 11,6 до 10,9 млн тонн.

За прогнозами Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК), з урахуванням нинішньої тенденції викидів парникових газів до кінця 21 століття глобальна температура підвищиться на 1-2 градуси Цельсія в порівнянні з рівнем 1990 року і на 1,5-2,5 градуса в порівнянні з доіндустріальною епохою.

До 2065 року експерти прогнозують підвищення рівня моря на 24-30 сантиметрів, а до 2100 року на 40-63 сантиметри в порівнянні з рівнем 1986-2005 років. При цьому більшість наслідків зміни клімату збережуться на кілька століть, навіть якщо повністю припинити викиди парникових газів, відзначили в МГЕЗК.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu