Додатки, Інвестиції, Новини, Технології

Додатки для інвестування. Огляд 2021

22 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Перш ніж перейти до рейтингу, кілька слів про інвестування в нашій країні. Проблема полягає в тому, що в Україні немає відпрацьованого і легкого механізму інвестування в акції та інші цінні папери. Мова йде не про «корпоративних монстрів», а про звичайних громадян, які хочуть отримувати дохід від своїх грошей, причому в короткій перспективі.

Звичайно, для інвестування повинне утворитися відповідне середовище, тобто люди, у яких є на руках вільні гроші. Вважається, що в Україні їх трохи, але все-таки вони присутні. За даними Ощадбанку на руках громадян постійно «бовтаються» близько 500 млрд. гривень, тому мікроінвестування могло б стати вигідним трендом.

У цій статті ми розберемо, які інструменти інвестування є в нашій країні і як вони працюють.

Інвестування в Україні

Є кілька затребуваних напрямів інвестування (якщо не брати до уваги банківські вклади):

 • нерухомість;
 • акції та цінні папери;
 • криптовалюта.

Нерухомість – найбільш «тверда» інвестиція, з цим все більш-менш зрозуміло, але є і складності:

 • квартири і офіси недешеві, а значить потрібен великий початковий внесок;
 • потрібні надійні забудовники;
 • важливо вибрати нерухомість в перспективному районі, інакше вона не буде приносити прибутку;
 • повільна окупність.

Протягом останніх декількох років в Україні сталася серія банкрутств забудовників, що додатково відлякало клієнтів. Звичайно, при грамотному підході нерухомість залишається перспективною сферою, але це не те, коли мова заходить про легке входження і швидкі доходи.

Акції та цінні папери – вельми популярний на заході ринок інвестицій. Тут нижче мінімальні ставки для входу, простіше інфраструктура. Є мобільні додатки, через які можна купувати акції, маючи в кишені (або на віртуальному рахунку) всього лише кілька доларів.

Важливо, що в Україні ринок акцій так і залишився в нерозвиненому стані. З 90-х помітних зрушень не було. У нашій країні мінімальне середовище акціонерів, підприємства і компанії працюють більше з особистих договорів і схем, ніж на біржі.

Це саме можна сказати і до державних цінних паперів, вони начебто десь є, але по факту їх немає, і ці цінні папери у громадян не затребувані.

Є лічена кількість додатків, що дозволяють працювати із західними і вітчизняними цінними паперами.

Криптовалюта, блокчейн і майнінг – тренди 2017 року, коли біткоїн злетів і переполошив весь ринок інвестицій. Після цього був спад, потім знову зліт.

З чого почати і як організувати інвестування – читайте далі в нашому ТОПі.

ТОП додатків для інвестування

Wotan

Wotan – додаток на основі автоматизованої електронної платформи Robo Advisor. Програма дозволяє інвестувати в український бізнес гроші, від 10000 грн., і в закордонні фірми – від 25000$. Wotan прийшов на ринок в 2020 році, мабуть, з розрахунком на карантин і підвищення уваги до віддалених видів бізнесу.

Головна особливість – спеціалізований софт платформи. Розробники стверджують, що Robo Advisor захищає початківців інвесторів від ризиків. Тобто система сама аналізує ринок, порівнює результати, веде базу і пропонує інвесторам готові рішення.

Співпрацює з інвестиційними фондами, такими як Отаман, Ярослав Мудрий, Авістар-2. Вклади здійснюються в акції Google, Amazon, Microsoft, Netflix. Можна купувати ОВДП, акції, індексні фонди, європейські бонди, ETF, валюти і облігації.

Розробники стверджують, що Вотан краще, ніж співпраця з консультантами і самостійне інвестування. Штучний інтелект підбирає портфель акцій і допомагає на ньому заробляти. Також не важко виводити кошти або переводити їх на карткові рахунки.

Вотан – одне з небагатьох українських додатків для інвестування в цінні папери, тому ставимо його на перше місце.

Blockchain Wallet

Blockchain Wallet – це більше, ніж додаток для інвестування, криптовалюта або навіть криптобіржа. Це система розподіленої і дублюючої бази даних, центр якої на будь-якому комп’ютері, а край – ніде.

Філософськи звучить, чи не так? Але це дійсно так. Блокчейн починався як альтернатива державним системам фінансів, обумовленим бюрократією і зловживаннями влади. Ймовірно він повинен був надати людям можливість володіти власним еквівалентом праці без тоталітаризму держсистеми, податків і поборів.

Користувачі блокчейна можуть добувати криптовалюту і зберігати її не тільки в мережі, але і у себе на комп’ютерах або флешках. Частини бази даних розташовуються на машинах користувачів і дублюють один одного, тому важко щось вкрасти (якщо все зроблено правильно і включена багатофакторна авторизація). Але це не обов’язково, зараз більшість клієнтів використовують тільки компактний додаток.

Система поступово перетворюється в дотепну технічну знахідку (це те, що стосується бази даних), плюс додаток для інвестування і спекуляцій.

Blockchain Wallet (гаманець – надбудова над Блокчейном) став одним з головних інструментів для операцій з біткоїнами і іншими криптовалютами. На ньому можна: працювати з величезною кількістю криптовалют; набувати і обмінювати активи; здійснювати оплати через інтернет-сервіси; приймати платежі; вкладати криптовалюту в депозити і отримувати прибуток. Blockchain Wallet – зручний інструмент інвестування, в якому можна контролювати активи і отримувати прибуток.

CryptoCompare

CryptoCompare – споріднений блокчейну сервіс, але спеціалізований в сторону інвестування валют на криптобіржах.

Додаток в рілтаймі спостерігає понад 130 бірж і моніторить коливання курсів. Трейдер або інвестор може стежити за найпопулярнішими валютами, приймати обгрунтовані інвестиційні рішення з докладною інформацією про торгівлю і блокчейн для кожної валюти. А також управляти активами, збирати інвестиційні портфелі, і «тримати руку на пульсі» завдяки вбудованій соцмережі.

TabTrader

TabTrader це повністю безкоштовний додаток для інвестування криптовалют і біткоїна на біржах:

 • Binance;
 • Bit Bay;
 • Bit BNS;
 • Bitfinex;
 • Bit MEX;
 • Bitstamp;
 • Bittrex;
 • BL3P.

Дає можливість оперувати парами криптовалюта, брати участь у біткоїн опціонах і ф’ючерсах. Надає швидкі графіки, повідомлення про зміни через push-notifications. Новини з соцмереж Reddit, Coindesk, Bitcoin Magazine.

 • Можливості та особливості:
  не потрібно платити;
 • споживає мінімум трафіку;
 • необмежена кількість алертів і заявок;
 • PIN і система шифрування ключів.

Є можливість вводити і виводити валюту через кредитки.

Kuna.io

Kuna.io – один з популярних додатків для інвестицій і біржової гри. Позиціонується як легкий інструмент для операцій з криптовалютами. Для реєстрації та попереднього налаштування буде потрібно близько хвилини. Додаток спеціально «заточений» під трейдинг, короткі вклади і обмін.

Розробники пропонують:

 • безпеку, реалізовану завдяки шифруванню;
 • більше 20 валютних пар;
 • актуальну інформацію з різних бірж;
 • службу підтримки через телеграм-бота;
 • обмін в 2 кліки;
 • поповнення через кредитку;
 • є реферальная програма.

З додаткових плюсів – низький поріг входження, можливість торгувати майже будь-якими сумами.

В кінці статті хочу сказати кілька слів про особливості сучасного інвестування. Можна сказати, що електронні валюти і кріптоінвестіціі – найбільш прогресивна галузь капіталовкладення на сьогоднішній день. На це є кілька причин:

 • низький поріг входження;
 • є інструменти виведення на кредитні карти;
 • існують обмінки, що переводять в готівку криптовалюти.

Україна зараз переживає період, коли галузь існує і набирає обертів, при цьому ще не склалася система оподаткування, яка готова випити всі соки. Зараз ми спостерігаємо юність криптобізнесу і рекомендуємо читачам уважно подумати про це.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu