Кар'єра, Новини, Поради

Користувачі LinkedIn розповіли, яку кар’єрну пораду вони дали б собі 20-річним

23 Липня, 2021

В середині липня соціальна мережа для нетворкінгу LinkedIn попросила своїх користувачів розповісти, яка порада в 20 років допомогла би їм швидше домогтися успіху в кар’єрі. Inc.com вивчив коментарі під постом компанії в Twitter і вибрав кращі.

Деякі з порад були химерними і дуже особистими: «пройди тест на СДУГ якомога раніше», «будь обережніше з кнопкою “відповідай всім”», «їж менше піци». Інші поради на кшталт «вір в себе!» і «не прокрастинуй» були скоріше надихаючими, ніж практичними. Однак серед них знову і знову спливала одна вельми мудра порада – «дій, а не думай».

"Все ще не маєте картки mono?" Зараз саме час!

Першим, хто написав про це, був корпоративний тренер Трейсі Вілк. «Кар’єра довга. Немає необхідності шукати ідеальну роботу в поспіху. Перша частина твоєї кар’єри (більше 10 років) буде присвячена тестуванню кількох місць роботи і усвідомленню того, що тобі подобається/не подобається, в чому ти хороший і в чому поганий», – пояснив Вілк.

Один з творців SaaS-платформи Hireproof Макс Корпінен дав собі 20-річному майже аналогічну пораду. «Не витрачай так багато часу на планування і пошук ідеального кар’єрного шляху – ти все одно ще не знаєш, що таке “робота “. Наполегливо досліджувати всі варіанти, які здаються цікавими, вчися, повторюю, це дозволить тобі набагато швидше знайти твій “ідеальний шлях”», – написав він.

Аналітик в GrabCAD Далілі Бономі приєдналася до коментаторів вище: «Просто почни. Не чекай моменту, коли ти “дізнаєшся більше”, не чекай ідеальної роботи, не чекай, що ти дізнаєшся, чим хочеш займатися ще до того, як почнеш». По всій гілці були розкидані схожі поради: «продовжуй пробувати», «роби помилки і продовжуй вчитися» і «Не бійся досліджувати нове».

Що спільного у всіх цих порад? Кожен з коментаторів говорив про дії, експерименти і коригування курсу, а не про попереднє плануванні і жорсткі завдання. Найбільш швидкий спосіб домогтися успіху в кар’єрі, наполягали професіонал за професіоналом, – не мати грандіозних планів і не слідувати заздалегідь наміченим шляхом. Замість цього потрібно просто почати щось робити, вчитися на помилках і рухатися вперед, підсумовував написане Inc.com.

Користувачі LinkedIn розповіли, яку кар'єрну пораду вони дали б собі 20-річним - porady, news, career

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu