Бізнес, Інвестиції, Новини, Технології

В Індії з’явився дев’ятнадцятий за 2021 рік фінтех-єдиноріг

05 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Індійський фінтех-стартап BharatPe залучив $370 млн в E-серії раунду фінансування. На тлі інвестраунда проєкт отримав статус єдинорога. Про це пише TechCrunch.

Інвестраунд очолила компанія Tiger Global. Також BharatPe отримав гроші від Dragoneer Investor Group і Steadfast Capital.

В Індії з'явився дев'ятнадцятий за 2021 рік фінтех-єдиноріг - tech, news, investytsiyi, businessВ Індії з'явився дев'ятнадцятий за 2021 рік фінтех-єдиноріг - tech, news, investytsiyi, business

На тлі залучення фінансування, оцінка стартапу досягла $2.85 млрд. У результаті проєкт став дев’ятнадцятим за рахунком індійським фінтех-єдинорогом в 2021 році.

З урахуванням нового інвестраунда, загальний обсяг коштів, який вдалося отримати команді BharatPe, зупинився на рівні $580 млн.

В Індії з'явився дев'ятнадцятий за 2021 рік фінтех-єдиноріг - tech, news, investytsiyi, business

Інформація про попередні раунди фінансування BharatPe. Джерело: CrunchBase

Засоби потрібні були BharatPe на експансію. Плани розширення компанії розписані на два роки вперед.

BharatPe – заснований в 2018 році фінтех-стартап. Команда проєкту розробляє технічні рішення для організації прийому цифрових платежів. Продукти BharatPe, в тому числі, мають на увазі перекази по QR-кодам. Також розробники стартапу запропонували учасникам ринку інструменти кредитування.

Презентація BharatPe:

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu