Криптовалюти, Новини, Технології

Репортер The New York Times випустив свою криптовалюту – Idiot Coin. Її захотіли купити понад 300 осіб

13 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Репортер The New York Times Девід Сігал вирішив провести дослідження, яке б продемонструвало, наскільки сильний і божевільний ажіотаж навколо так званих «хайпових монет» – вони ненадійні та втрачають свою вартість, як правило, через кілька тижнів.

Для цього він створив свою криптовалюту під назвою Idiot Coin і розгорнув рекламну кампанію з метою відмовити людей інвестувати в токен. Але бажаючі ризикнути і «швидко заробити» все одно знайшлися, пише Business Insider.

На реєстрацію криптовалюти Сігал витратив $300, отримавши дозвіл випустити 21 млн Idiot Coin. Попередньо він проконсультувався з двома юристами, щоб переконатися в законності випуску і виставлення на продаж своїх токенів.

Щоб якомога більше людей дізналися про Idiot Coin, він найняв дизайнера, який створив сайт Coinforidiots.com. На сайті репортер опублікував інструкцію про те, як купити токен. Її суть зводиться до того, що цього робити ні в якому разі не потрібно.

Репортер The New York Times випустив свою криптовалюту - Idiot Coin. Її захотіли купити понад 300 осіб - tech, news, kryptovalyuta

Зображення: Coinforidiots.com

Сігал також купив рекламу у блогера в TikTok, завів канал в Telegram і робив пости на Reddit – всі вони в іронічній манері відмовляли людей інвестувати в Idiot Coin.

Все ж знайшлося понад 300 осіб, які були готові вкластися в нову «хайпову монету». Але продавати Idiot Coin репортер The New York Times навіть і не думав.

Найвідоміша «хайпова монета» на ринку криптовалют – Dogecoin.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu