Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

Foodz Ukraine привернув інвестиції від МХП

16 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Foodtech-стартап Foodz Ukraine привернув інвестиції на розвиток бізнесу від агроіндустріальних холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Суму угоди не розголошують, але як зазначає «Економічна правда», контроль за Foodz залишився у засновників, Дениса і Яни Кривенко, а МХП отримав близько 20% компанії.

Компанія Foodz розвиває мережу онлайн-ресторанів в Києві з початку 2020 року. Пілотний проєкт засновники бізнесу запускали самостійно. Після підтвердження життєздатності бізнес-моделі компанія залучила зовнішні інвестиції. З початку 2020 року в Foodz інвестовано понад $2 млн.

Foodz Ukraine привернув інвестиції від МХП - startups, news, investytsiyi, businessFoodz Ukraine привернув інвестиції від МХП - startups, news, investytsiyi, business

«МХП виступає не тільки як інвестор, а й як стратегічний партнер, який ділиться своєю експертизою в питаннях розвитку бізнесу. Залучення МХП в якості інвестора дозволить швидкими темпами розвивати бізнес і розширювати мережу віртуальних ресторанів в інших містах країни. Наш фокус на даному етапі розвитку зосереджений на зростанні клієнтської бази і кількості замовлень, налаштування системи поставок і вдосконаленні IТ-інфраструктури», – зазначив генеральний директор Foodz Ukraine Денис Кривенко.

Про Foodz Ukraine і МХП

З початку заснування бізнесу в 2020 році Foodz відкрила 15 кухонь в столиці. Серед них – 10 власних і 5 в партнерстві з Glovo. Клієнтська база зросла до 100 000 споживачів. В 2020 році обсяг продажів компанії досяг 35 млн грн, а ресторанами оброблено близько 100 000 замовлень.

Зараз в Foodz працює понад 220 співробітників, мережа покриває весь Київ, а під її управлінням перебувають 12 брендів ресторанів: Greenbar Cafe, «Супчик Салатик», «Шанхайський Кот», Chackmak Doner, PokeOke та інші.

«Миронівський хлібопродукт» – найбільше в Україні підприємство з виробництва сільськогосподарської продукції, розташоване в невеликому місті Миронівка Київської області, на частку якого припадає понад 50% «промислового м’яса птиці» країни.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu