Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Telegram додав можливість створення голосових чатів в каналах. Їх можна зберегти як подкасти

20 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Telegram випустив чергове оновлення месенджера. Зокрема, користувачі отримали можливість створювати голосові чати в каналах і зберігати їх як подкасти. Про це повідомляється в пресслужбі Telegram.

Голосові чати з’явилися в групах Telegram в грудні 2020 року. Тепер така функція доступна в каналах. При цьому, чати не мають обмежень за кількістю учасників. З оновленням адміністратори можуть зберегти запис ефіру. По завершенню аудіофайл з’явиться в чаті зі збереженими повідомленнями.

Як створити голосовий чат:

  • Щоб створити голосовий чат, необхідно перейти в профіль будь-якого каналу або групи, де ви є  адміністратором ;
  • натисніть на (⋮) або (⋯);
  • виберіть «Почати голосовий чат».

Аналогічно голосовим чатам у Clubhouse, в списку учасників бесіди з’явилися їх біографії, а слухачі можуть підіймати руку для участі в обговоренні. Спікери можуть підключатися до голосової бесіди від імені своїх каналів, а також створювати запрошення у вигляді посилання, які відразу відкривають чат. Для спікерів і слухачів можна створити окремі посилання, відзначили в компанії.

Telegram додав можливість створення голосових чатів в каналах. Їх можна зберегти як подкасти - social-media, news, online-marketing

Серед інших нововведень: можливість швидко скасувати помилкове пересилання повідомлень, а довгі голосові повідомлення тепер можна перезапустити з того місця, де користувач зупинився.

Нагадаємо, раніше Telegram залучив $1 млрд через розміщення облігацій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu