Криптовалюти, Новини, Технології

Аліс Кіллін інвестує в біткоїн з 2013 року. Вона спрогнозувала, що чекає криптовалюту через 5 років

25 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Біткоїн продовжує рости і залучати інвесторів. Здається, успішне майбутнє для нього неминуче. Цю думку підтримує Аліс Кіллін, засновниця і керуючий партнер венчурної компанії Stillmark. Вона поділилася чотирма прогнозами щодо майбутнього біткоїна на наступні п’ять років.

Біткоїн переживає велику популярність. На початку 2021 року криптовалюта коштувала близько $29 тисяч, але вже до квітня досягла $63 тисяч. За даними Coinbase, зараз біткоїн лише злегка перевищує $50 тисяч.

Настільки стрімке зростання і супроводжуючий його інтерес інвесторів – хороші новини для Аліс Кіллін, засновниці та керуючої партнерки венчурної компанії Stillmark, яка підтримує криптостартапи.

З 2013 року Кіллін інвестувала в біткоїн-компанії, а два з половиною роки тому відкрила свою власну. Вона також входить до ради директорів таких організацій, як Casa (займається криптовалютними сховищами) і Blockstream (розробляє інфраструктуру біткоїна).

За словами Кіллін, ще п’ять років тому здійснювати платежі в криптовалюту було повільно і незручно, але все змінилося завдяки Lightning Network. Це другий шар, що покриває мережа біткоїн і прискорює мікроплатежі між користувачами.

Технологія повинна забезпечити можливість безперешкодно переводити гроші та сприяти майбутнього росту біткоїна. Але з іншого боку, все більше держав прагнуть розпочати регулювання цифрового активу.

Проте Кіллін з оптимізмом дивиться на майбутнє криптовалюти і поділилася чотирма прогнозами на наступні п’ять років.

Люди перестануть купувати біткоїн і почнуть його заробляти

Зараз, щоб отримати доступ до біткоїна, більшість його купує. Однак, за словами Кіллін, через три або чотири роки багато хто буде його заробляти. Такий дохід отримуватимуть, наприклад, творці контенту.

Все більше венчурних компаній будуть підтримувати криптостартапи

Зараз нові кріптовалютні компанії часто фінансуються криптомонетами. Однак в цю сферу приходить все більше традиційних венчурних фондів, в тому числі Andreessen Horowitz. За прогнозами Кіллін, «приплив венчурного капіталу в цю область буде рости».

Кіллін також вважає, що в міру збільшення традиційного капіталу буде скорочуватися число проєктів і стартапів, що пропонують не надто надійні технології.

Вартість біткоїна стабілізується

За словами Кіллін, протягом наступних п’яти років, коли більше людей почнуть використовувати біткоїн, коливання цін почнуть скорочуватися.

Люди почнуть використовувати біткоіни, навіть не усвідомлюючи цього

Кіллін вважає, що біткоїн буде прийнятий на корпоративному рівні та стане більш поширеним способом оплати між компаніями. «Багато людей почнуть використовувати біткоїн, навіть не підозрюючи про це, тому що операції проводяться на серверній частині сайту, наприклад при оплаті на Grubhub», – стверджує вона.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu