Гаджети, Новини, Технології

iPhone 13 може отримати супутниковий зв’язок

31 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У новому iPhone 13 може з’явитися модем, який буде підтримувати супутниковий зв’язок і дозволить здійснювати дзвінки та відправляти повідомлення навіть при відсутності стільникового зв’язку. Про це пише видання MacRumors з посиланням на доповідь Мін-Чин Куо, аналітика TF International Securities в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, відомого найбільш точними прогнозами про новинки Apple.

За інформацією експерта, в iPhone 13 з’явиться модем Qualcomm X60, підтримує супутниковий зв’язок низькоорбітальних супутників мережі Globalstar. Якщо включити відповідні функції програмного забезпечення, це може дозволити користувачам нового iPhone здійснювати дзвінки та відправляти повідомлення без необхідності підключення до мережі 4G або 5G.

Продажі iPhone 13 повинні початися у вересні 2021 року. Надалі технологію супутникового зв’язку планується впровадити в гарнітуру Apple AR, Apple Car і розумні пристрої компанії.

Globalstar – спільне підприємство американських компаній Loral і Qualcomm (обидві розробляють радіоелектронне обладнання), засноване з метою підтримки забезпечення роботи супутникових телефонів і малої швидкості передачі даних в 1991 році.

Модеми Qualcomm і так використовуються в iPhone, незважаючи на те, що Apple не раз висловлювала претензії своєму партнерові. В 2017 році виробник смартфонів навіть подав на Qualcomm в суд, вимагаючи у останньої $1 млрд як компенсацію за шкоду.

На думку керівництва Apple, Qualcomm протягом декількох років завищувала продажну вартість своїх чіпів, отримуючи прибуток незаконним шляхом. У травні 2021 року Мін-Чин Куо повідомив, що Apple планує поступово відмовлятися від модемів Qualcomm, які використовуються для підключення мобільних пристроїв до стільникових мереж, і почати впровадження власних чіпів до 2023 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu