Інвестиції, Новини, Технології

Revenue Grid Влада Воскресенського залучила $20 млн, планує розширювати український офіс

03 Вересня, 2021

Українська продуктова компанія Revenue Grid (до ребрендингу – Invisible.io), яка розвиває платформу автоматизації та управління продажами, залучила $20 млн інвестицій в раунді А, про це пише AIN.UA. Інвесторами виступили американський W3 Capital і український ICU Ventures за участю діючих інвесторів.  

Про Revenue Grid

До 2020 року Revenue Grid називалася Invisible.io (а до цього InvisibleCRM). SaaS-платформа дає компаніям можливість автоматизувати процес продажів, зробити його максимально прозорим і керованим, паралельно пропонуючи найбільш оптимальні стратегії управління операціями на основі ІІ.

Платформу використовує більше 800 000 співробітників відділів продажів по всьому світу. У компанії понад 1200 прямих клієнтів, включаючи Hilton, Western Union, Moody’s, Trip Advisor, Red Cross та ін. Крім того, платформою Revenue Grid користуються більше 20 000 клієнтів через OEM-партнерства з глобальними CRM-вендорами: SAP, Oracle, Salesforce, Microsoft  та іншими.

«Коли ми розглядаємо об’єкти для інвестування, ми оцінюємо потенціал команди, продукту, ринку і самої компанії. У випадку з Revenue Grid все збіглося. У компанії – сильна команда, якісний продукт, вона працює на швидко зростаючому ринку, і приносить прибуток», – коментує Роман Нікітов, директор ICU Ventures.

Плани зростання

На сьогодні в Revenue Grid працює більше 170 людей в офісах в США і Україні, компанія продовжує активно розвиватися. У планах – збільшити команду до 250 осіб найближчим часом. Головний офіс розробки і велика частина співробітників знаходяться в Києві.

«Нашою основною цінністю завжди були і залишаються співробітники і команда. Продукт і всі його інновації створювалися всередині компанії, при цьому основна магія відбувалася в нашому київському офісі,чим ми безмірно пишаємося», – коментує Влад Воскресенський, СЕО Revenue Grid.

В рамках раунду до ради директорів компанії приєднався Боб Статц (Bob Stutz). Боб стояв біля витоків CRM-індустрії, а сьогодні є президентом в компанії SAP. Раніше Статц займав посаду President & Сhief Analyst Officer в Salesforce.com, а також віце-президента Microsoft, відповідаючи за Dynamics CRM. У компанії очікують, що Боб привнесе досвід трансформації продуктів в лідерів світового ринку і прискорить процес перетворення Revenue Grid в домінуючого гравця в своїй ніші.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu