Новини, Спецпроект

Києво-Могилянська академія створить технопарк на території одного зі своїх корпусів

17 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Національний університет «Києво-Могилянська Академія» в партнерстві з Бюро інвестиційних програм планує створити технопарк. На його території площею 1785 кв.м зможуть розміститися 40 компаній-резидентів і коворкінг для студентів. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим. 

Києво-Могилянська академія створить технопарк на території одного зі своїх корпусів - spetsproekt, news

Навчальний корпус в Києві на вулиці Глазунова, 2/4, на місці якого з’явиться технопарк
Фото – Бюро інвестиційних програм

Що відомо про проєкт

Технопарк буде знаходиться в Києві, в приміщенні 5-поверхового навчального корпусу на вулиці Глазунова, 2/4, який належить Києво-Могилянської академії. Загальна площа – 1 785 кв.м. У Бюро відзначають, що локація в процесі роботи над проєктом може змінитися.

За словами Олександра Бондаренка, директора Бюро інвестиційних програм, на відновлення будівлі та інфраструктури під технопарк знадобиться близько 50 млн грн. Окупність інвестицій може скласти 7-8 років.

Після закінчення реставраційних (це приблизно півтора року) і проектних робіт (рік-півтора) на території технопарку зможуть розмістити близько 40 компаній-резидентів і коворкінг для студентів, розповів Бондаренко.

Києво-Могилянська академія та Бюро інвестиційних програм вже підписали меморандум про партнерство з розвитку технопарку. Далі на черзі – оцінка проєкту, розробка концепції та залучення інвесторів.

Технопарк на території Києво-Могилянської академії – це можливість для українських підприємців отримати доступ до наукової бази та інноваційних продуктів і сервісів, створеними командами-резидентами. Залучати як студентів, так і викладачів в реальний сектор економіки. Зараз активно інтегруватися в проєкт зможуть три факультети: економічних, юридичних наук та інформаційних технологій, – пояснила Олександра Гуменна, в.о. президента Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu