Новини, Стартапи, Технології

USF відібрав 8 стартапів для поїздки в Лас-Вегас на CES-2022

17 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

14 вересня відбувся перший публічний відбір стартапів для участі у виставці Consumer Electronic Show 2022, яка пройде в січні наступного року в Лас-Вегасі. З 17 команд обрали вісім переможців, які отримають інноваційні ваучери, будуть звільнені від сплати оренди площі на виставці та представлять свої продукти в рамках українського павільйону стартапів.

Які стартапи перемогли?

Comeback Mobility. Розумні сенсори для милиць, які дозволяють контролювати навантаження після захворювань і пошкоджень нижніх кінцівок. Насадки-датчики фіксують вагу, з яким пацієнт спирається на милиці, і посилають дані на смартфон, де програма з наперед заданим вагою пацієнта розраховує осьову навантаження на постраждалу ногу.

Qudi. Перша в світі емоційна маска для залучення уваги. Вона створена для посилення нового візуального ефекту для образу стримерів, фотографів, тіктокерів, діджеїв – для всіх, хто хоче урізноманітнити свій перформанс.

Neverdark. Камін зі справжнім вогнем без диму і запаху для квартир. Цей камін управляється з мобільного додатка або може бути інтегрований в будь-яку з сучасних екосистем «розумного будинку» як IoT-пристрій.

Effa. Екологічно чисті одноразові гігієнічні товари, виготовлені з 100% матеріалів, які перероблюються і оновлюються.

Manna. Інтерактивна медіаплатформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу і соціальної взаємодії в VR-середовищі.

Copra. Український виробник акустичних систем і підсилювачів преміального класу.

Esper Bionics. Біонічний протез руки нового покоління і хмарна платформа як сервіс, яка навчає протези звичкам користувача, покращуючи таким чином управління.

Cardiomo. Рішення на основі штучного інтелекту для дистанційного моніторингу пацієнтів поза лікарняними установами.

USF відібрав 8 стартапів для поїздки в Лас-Вегас на CES-2022 - tech, startups, news

Як оцінювали стартапи

Основними критеріями оцінки проєктів були: команда, продукт, ринок, інноваційний потенціал впливу на ринок і актуальність для споживачів.

Оцінювали стартапи Ярослава Джонсон (президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund), Андрій Сорохан (Venture Lead в UVentures), Ольга Кузьменко (менеджер з інновацій в ДТЕК), Ігор Маркевич (Керівник проєктів та програм Українського фонду стартапів), Катерина Дегтяр ( директор підрозділу Startup Grind Kyiv), Антон Мельник (експерт Міністерства цифровий трансформації України з розвитку стартап-екосистем), Ірина Новікова (співзасновниця і CMO в Nanofluids і іNX Technologies, директор з інновацій в Tech Ukraine), Аркадій Вершебенюк (партнер в JKR Investment Group ), Василь Задворний (директор ДП «Прозорро»), Віталій Гончарук (засновник Augmented Pixels) і Фелікс Литвинський (керуючий директор Blackstone LaunchPad).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu