Новини

У monobank говорять про тест своїх банкоматів

28 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Перший в Україні «банк без відділень» monobank тестує банкомати. Про це у своєму Telegram-каналі розповів Олег Гороховський. За його словами, вони будуть простими й максимально зручними для клієнтів.

До нас приїхав на тести перший банкомат – банкомат mono. Будемо робити з нього гарну, просту і зручну машину, – зазначив співзасновник monobank.

Де і коли з’являться перші банкомати mono, поки невідомо.

Гороховський не розповів, що буде в нових банкоматах, тому AIN.UA зібрав кілька припущень, якими б вони могли бути:

  • Можна припустити, що банкомати monobank будуть підтримувати NFC і зчитувати QR-коди. Судячи з усього, monobank планує активно з ними працювати.
  • Кеш-ресайклінг – прийом і видача грошей здійснюватимуться в одному пристрої, а не різних. Завдяки цьому банкомат зможе довше працювати без інкасаторського обслуговування, що знизить операційні витрати банку.
  • Можливо, monobank дасть клієнтам доступ до всіх карт відразу. Зараз, якщо ви вставляєте в банкомат одну карту – ви отримуєте доступ тільки до неї. Але сьогодні можна зробити софт, коли вставивши одну карту, можна отримати доступ відразу до всіх рахунків: немає грошей на одній карті – зняли з іншої.

Раніше ми писали про те, що monobank активно працює над посиленням своєї присутності на b2b-ринку, надаючи більше послуг бізнесу. Зокрема, днями компанія купила сервіс expirenza: зроблять єдиний QR-код для ресторанів – відгуки, меню, оплата, чайові.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu