Криптовалюти, Новини, Технології

Велика майнінгова компанія купила електростанцію в США

28 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія з майнінгу біткоїна Stronghold Digital Mining придбала збиткову вугільну електростанцію Scrubgrass в Пенсільванії, пише Techspot.

Потужність заводу дозволяє підключити до 1,8 тис. спеціалізованих пристроїв для видобутку біткоїна, до 2022 року їх кількість може бути збільшена до 20 тис. Майнінг – енергозатратна операція: вартість виробництва одного біткоїна може становити до 1,7 тис. кіловат-годин.

За оцінками дослідників, на обслуговування блокчейн-мережі біткоїна щорічно витрачається 45,8 ТВт електроенергії. При перерахунку на вуглецевий слід виходить, що в атмосферу було викинуто від 22 до 22,9 Мт вуглекислого газу. Порівнянні обсяги СО2 виробляють деякі міста (наприклад Гамбург і Лас-Вегас) або навіть невеликі країни, такі як Шрі-Ланка або Йорданія.

Майнінгова компанія Stronghold намагається позиціонувати себе як «екологічний і вертикально інтегрований біткоїн-майнер». Вона обіцяє утилізувати вугільні відходи, які залишилися від виробництва. Рекультивовану землю вона також зобов’язується повертати через Департамент охорони навколишнього середовища Пенсільванії – DEP. Поточна статистика DEP стверджує, що на сьогоднішній день Stronghold допоміг відновити більше 404 гектарів землі в Пенсільванії.

Бум на криптовалюту і майнінг регулярно призводить до проблем з електроенергією в різних регіонах планети. Так, навесні Іран тимчасово забороняв майнінг криптовалюти. Причиною заборони на видобуток криптовалюти стала катастрофічна ситуація: через посуху, що заважає роботі місцевих гідроелектростанцій, кілька великих іранських міст залишалися без електрики.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu