Криптовалюти, Новини, Технології

США перетворилися в новий майнінговий центр. І ось чому

20 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Задовго до введення заборони на майнінг біткоїна китайські криптоентузіасти вже масово покидали країну. Згідно з останніми даними Кембриджського університету, вони, найімовірніше, прямували в США.

Незабаром штати перетворилися в другий за величиною майнінговий центр на планеті. У квітні 2021 року в США налічувалося близько 17% всіх майнерів біткоїна в світі. Їх кількість зросла на 151% в порівнянні з вереснем 2020 року.

За словами засновника Blockcap і Core Scientific Дарина Файнштейна, останні півтора року США спостерігають значне зростання майнінгової інфраструктури. Останні дані Кембриджського університету показують: незадовго до заборони майнінга на Китай припадало 46% світового хешрейта (загальна обчислювальна потужність мережі біткоїн). Ще у вересні 2019 року цей показник становив 75,5%.

За словами Фреда Тіля з Marathon Digital, на даний момент 500 тисяч майнінгових ферм готові до перенесення в США. Якщо це станеться, то до кінця 2022 року на Північну Америку припадатиме близько 40% глобального хешрейта.

Як США перетворилися в новий майнінговий центр

Протягом багатьох років штати нарощували свій хостинговий потенціал. В кінці 2017 року біткоїн звалився, і на ширшому ринку почалася багаторічна криптозима. У той час великі біткоїн-ферми не користувалися особливим попитом. Американські майнінгові оператори скористалися можливістю придбати їх за дешевшою ціною, щоб створити майнінгову екосистему в країні.

«Публічні майнери змогли залучити капітал для великих покупок», – розповів Майк Колайер, CEO Foundry, яка допомогла доставити майнінгове обладнання вартістю понад $300 млн в Північну Америку. За його словами, такі компанії, як криптомайнінговий оператор Core Scientific, протягом всієї кріптозими продовжували будувати хостинговий простір.

Колайер додає, що велика частина нового обладнання, виробленого з травня по грудень 2020 року, була відправлена ​​в США і Канаду.

Алекс Браммер з Luxor Mining, криптовалютного пулу для просунутих майнерів, зазначає: розвиток ринків капіталу та фінансових інструментів в майнінговій індустрії також зіграв важливу роль в її швидкому становленні в США. Він стверджує, що багато американських операторів змогли швидко розширюватися, забезпечивши собі фінансування завдяки багаторічній рентабельності та існуючого капіталу.

Але і пандемія зіграла свою роль. Вона зупинила значну частину економіки, але стимулюючі виплати виявилися корисні для американських компаній. Інженер з майнінгу біткоїна Брендон Арванагі пояснює: друкування грошей в цей період збільшило обсяг вільного капіталу та інтерес до великомасштабних інвестицій, що багато в чому могло привести до зростання майнінгу біткоїна за межами Китаю.

Які переваги пропонують штати

Перехід майнерів в США почався на початку 2020 року. Домінування Китаю в цій сфері почав слабшати ще до введення заборон. За словами Файнштейна, США залучали майнерів такими можливостями, як географічна, політична та юрисдикційна стабільність, а також захист прав приватної власності.

Крім того, в США також знаходяться одні з найдешевших джерел енергії на планеті, багато хто з яких поновлювані. Оскільки енергія, як правило, є єдиною змінною витрат для майнерів, вони зацікавлені в переході на найбільш дешеві варіанти.

Тіль очікує, що більшість нових майнерів, які перебираються в Північну Америку, будуть використовувати поновлювані джерела або газ, який компенсується кредитами за відновлювану енергію.

Партнер-засновник Castle Island Ventures Нік Картер зазначає, що майнінг в США не є повністю поновлюваним. Однак американські майнери частіше вибирають екологічні способи і набувають квоти. Таку міграцію Картер вважає позитивною і стверджує, що перенесення хешрейта в США, Канаду і Росію призведе до зменшення викидів вуглецю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu