Бізнес, Життя, Книги, Новини, Поради

Книги, які варто прочитати в 2021 – добірка BCG

23 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Міжнародна консалтингова компанія Boston Consulting Group представила список книг, які рекомендують до прочитання її топ-менеджери і експерти в цьому році. Теми, які розкриваються в книгах – найрізноманітніші: від кліматичних змін і сталого розвитку до побудови корпоративної культури в компаніях і діджиталізаціі, яку прискорила пандемія. Ділимося добіркою.

Книги, які варто прочитати в 2021 - добірка BCG - porady, news, knygy, zhyttya, business

Зображення в матеріалі – BCG

Competing in the Age of AI: Strategy and Leadership When Algorithms and Networks Run the World

Книги, які варто прочитати в 2021 - добірка BCG - porady, news, knygy, zhyttya, businessКниги, які варто прочитати в 2021 - добірка BCG - porady, news, knygy, zhyttya, business

Автори: Karim R. Lakhani, Marco Iansiti

Про що книга: про можливості штучного інтелекту в контексті масштабування компаній і нові виклики, з якими стикаються топи в процесі впровадження AI – з класичними прикладами техногігантів: від Airbnb до Microsoft і Amazon.

The Premonition: A Pandemic Story

Автор: Michael Lewis

Про що книга: книга-розслідування про перші місяці пандемії COVID-19 в США і американську політику – з історіями героїв, чиї зусилля на початкових етапах залишалися непоміченими в медійному просторі.

The Code Breaker: Jennifer Doudna, Gene Editing, and the Future of the Human Race

Автор: Walter Isaacson

Про що книга: біографія американської вченої Дженніфер Дудни, яка разом з Еммануель Шарпентье отримала Нобелівську премію 2020 за розробку технології редагування генома CRISPR-Cas9.

The Innovators: How a Group of Hackers, Geniuses, and Geeks Created the Digital Revolution

Автор: Walter Isaacson

Про що книга: історія становлення інформаційної ери – від перших алгоритмів механічних обчислювальних машин до появи інтернету.

The Tyranny of Merit: What’s Become of the Common Good?

Автор: Michael J. Sandel

Про що книга: автор – відомий філософ, роздумує над різними аспектами меритократії та невідповідністю цього принципу реальності. Він розповідає про можливості відновити соціальну солідарність у суспільстві і подолати видатки політики: сповільнену соціальну мобільність, нерівність та інші.

Книги, які варто прочитати в 2021 - добірка BCG - porady, news, knygy, zhyttya, business

Accelerate: The Science of Lean Software and DevOps: Building and Scaling High Performing Technology Organizations

Автор: Nicole Forsgren

Про що книга: розповідає про те, як хороше управління технологіями впливає на продуктивність компанії. Автор також детально описує, що може спрацювати, а що ні в процесі цифрової трансформації бізнесу – а вона в наш час неминуча.

How to Avoid a Climate Disaster: The Solutions We Have and the Breakthroughs We Need

Автор: Bill Gates

Про що книга: історія про те, як діяльність людини впливає на зміни клімату, які можуть бути наслідки для планети і що можна зробити, щоб мінімізувати негативні наслідки. Білл Гейтс також викладає доступний план того, як світ може уникнути кліматичної катастрофи.

How the U.S. Pandemic Response Went Wrong-and What Went Right-during a Year of COVID

Автор: Tanya Lewis

Про дослідження: це не книга, а огляд одного року пандемії в США від Scientific American – з відповідями на найбільш популярні питання про вірус і те, що нас чекає в майбутньому.

«Найсильніші. Бізнес за правилами Netflix», в оригіналі – Powerful: Building a Culture of Freedom and Responsibility

Автор: Patty McCord

Про що книга: автор, екс-президент по HR в Netflix, ділиться порадами і спостереженнями, які сформувала за роки роботи в Кремнієвій долині – в тому числі, над побудовою високоефективної корпоративної культури і сильної команди Netflix.

The Imagination Machine: How to Spark New Ideas and Create Your Company’s Future

Автор: Jack Fuller, Martin Reeves

Про що книга: автори діляться своїм досвідом і пишуть про цінності уяви і креативності для компаній, про їх величезний потенціал у процесі трансформації бізнесу.

Книги, які варто прочитати в 2021 - добірка BCG - porady, news, knygy, zhyttya, business

Enlightenment Now: The Case for Reason, Science, Humanism, and Progress

Автор: Steven Pinker

Про що книга: нагадування про прогрес, якого досягло людство станом на ХХІ століття в різних областях. Автор закликає не зупинятися у вдосконаленні всіх аспектів нашого життя, продовживши керуватися цінностями епохи Просвітництва, в основі якої – верховенство розуму, наука, гуманізм і прогрес.

What We Know About Climate Change

Автор: Kerry Emanuel

Про що книга: в доступній для широкого кола читачів манері автор пояснює, що про кліматичні зміни знає і чого не знає наука. Він також розповідає, як ми можемо запобігти кризі, пов’язаної з глобальним потеплінням.

The Technology Trap: Capital, Labor, and Power in the Age of Automation

Автор: Carl Benedikt Frey

Про що книга: автор наводить безліч прикладів технічного прогресу в історії – в період від Середньовіччя до промислової революції, і з усіх можна витягти важливі уроки для кращого управління епохою цифрових технологій і штучного інтелекту в сучасності.

Story Genius: How to Use Brain Science to Go Beyond Outlining and Write a Riveting Novel

Автор: Lisa Cron

Про що книга: автор досліджує, як створюється переконлива розповідь. Ця книга – посібник з написання ефективних матеріалів, які допоможуть донести і продати ідеї, рішення або стратегії.

Exponential Organizations: Why new organizations are ten times better, faster, and cheaper than yours (and what to do about it)

Автор: Salim Ismail

Про що книга: в ній описується, як сучасні організації можуть вдосконалити процеси, щоб бізнес розвивався швидше і залишався при цьому прибутковим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu