Криптовалюти, Новини, Технології

DeFi-платформа для монетизації блогів Mirror відкрилася для всіх користувачів

07 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Децентралізована платформа монетизації блогів Mirror відкрила доступ для всіх бажаючих. До цього потенційні учасники повинні були заручитися підтримкою існуючих авторів проєкту.

Стара модель роботи Mirror передбачала, що кожного тижня на платформу додавалося обмежене число нових авторів. Вони вибиралися шляхом голосування діючих учасників. В результаті WRITE RACE топ-10 новачків отримували 1 токен WRITE, що давав право опублікувати пост.

Тепер для того, щоб почати блог на базі Mirror, потрібен тільки гаманець Ethereum, відзначили розробники. Учасники, які отримали доступ до платформи за допомогою токена WRITE, «стануть акціонерами майбутнього Mirror».

Онлайн-публікації важко монетизувати стабільними способами, вважає Mirror. Платформа дозволяє користувачам «підписувати» пости за допомогою гаманця Ethereum.

Протокол зберігання постів використовує блокчейн Arweave, який виробляє «постійне» резервне копіювання текстів.

Блокчейн-платформа була запущена в грудні минулого року партнером фонду Andresseen Horowitz Денисом Назаровим. За час свого існування Mirror створила кілька способів монетизації, в тому числі на основі невзаємозамінних токенів (NFT), проведення аукціонів і краудфандінгових кампаній. У квітні письменник Емілі Сігал залучила фінансування для свого наступного роману на Mirror, розповів портал Decrypt. У липні на платформі автори зібрали гроші на фільм про криптовалюту Ethereum.

Mirror також надає можливість децентралізованим платформ (DAO) створювати сайт без кредитної картки з використанням криптогаманця.

«Mirror перетворилася з інструмента для письменників в повноцінний web3-інструмент для спільнот і DAO», – розповів засновник DeFi-платформи Денис Назаров.

У червні Mirror залучила $10 млн від фонду Union Square Ventures, венчурної компанії Andresseen Horowitz та інших. Децентралізована платформа оцінюється в $100 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu