Життя, Новини, Поради, Технології

Павлу Дурову – 37: він назвав 3 найбільш недооцінених і 7 переоцінених речей в світі

12 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Творець Telegram розповів, що всі користувачі переоцінюють великі міста, так як це джерело шуму, бруду і злочинності. А соціальні мережі – потік сміття. 

10 жовтня Павло Дуров відсвяткував своє 37-річчя. У своєму Telegram-каналі він поділився з користувачами своїми спостереженнями, які засвоїв за 37 років. За його словами, всі люди недооцінюють сон, природу і самотність.

Недооцінені речі

  • Сон. Він підвищує імунітет, креативність і психологічне благополуччя.
  • Природа. Це середовище, в якому ми біологічно створені, щоб відчувати себе добре.
  • Самотність. Вона дає свободу здійснювати духовні та інтелектуальні прориви.

Переоцінені речі

  • Великі міста. Це джерела забруднення, злочинності та шуму. Добре мати доступ до ресурсів, а бажано жити за межами їх кордонів.
  • Ресторани. Вони пропонують найповільніший і неефективний спосіб харчування. Домашня їжа дозволяє дотримуватися більш здорової дієти і мати більше контролю над інгредієнтами.
  • Спекотна погода. Сонячна погода може призвести не тільки до розслабленої поведінки, але і до ризику розвитку раку і швидшому старінню. Більш холодні температури прояснюють дух, тіло і розум.
  • Мода. Це нескінченне прагнення відповідати тенденціям, які змінюються – дорого і не потрібно. Зручний одяг робить життя простішим і звільняє місце для важливих речей.
  • Нерухомість. Її покупка часто обмежує вибір і це сумнівна інвестиція. Оренда дає більше свободи і вивчення різних локацій.
  • Соціальні мережі. Безперервний потік сміття, захаращує розум знижує рівень нашого щастя і творчих здібностей. Відключення від інтернет-сервісів – краще, що ми можемо зробити в будь-який день.
  • Поради знаменитостей. Відомі люди часто дають необгрунтовані поради за межами своєї області знань. У всьому, що важливо в житті, найкраще покладатися на точну науку і думку експертів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu