Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Український стартап Party.Space залучив $1 млн від TA Ventures, ICLUB і Day One Capital

13 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап Party.Space залучив $1 млн інвестицій. Про це розповіли представники фонду TA Ventures, що інвестував в стартап.

Стартап залучив $1 млн від TA Ventures, ICLUB і Day One Capital. Це seed-раунд.

Український стартап Party.Space залучив $1 млн від TA Ventures, ICLUB і Day One Capital - tech, startups, news, investytsiyi

VenturesParty.Space – це віртуальна платформа для корпоративних вечірок, тематичних свят, семінарів і afterparty з імітацією живого присутності в 3D і ігровими активностями.

Компанію заснували Юрій Філіпчук, Дмитро Завада і Артур Остапенко під час пандемії, коли всі комунікації перемістилися в онлайн-формат. До Party.Space засновники працювали в венчурних фондах, блокчейн-проєктах і геймдеві. За технічну частину проєкту відповідає CTO Максим Родіонов, який до цього працював в технічним директором в Ubisoft.

Після залучення раунду команда Party.Space збирається запустити свій перший метавсесвіт і присвячену йому тематичну колекцію NFT.

Party.space дозволяє створювати окремі віртуальні простори для корпоративних заходів. Стартап вирішує проблему комунікації колективу в умовах віддаленої роботи за рахунок гейміфікації зустрічей, відеоспілкування і 3D. Зараз у проєкту 11 видів віртуальних майданчиків для різних типів віртуальних заходів. Крім цього, Party.Space аналізує тривалість перебування людей на заході, їх поведінку, з ким вони спілкуються, і який контент кращий.

Серед клієнтів компанії – Scania, Wargaming, Grammarly, Epidemic Sound, Plug’n’Play і DevGamm. На заході Epicdemic Sound середній час взаємодії користувача у віртуальній кімнаті склав три години і сім хвилин.

Чому TA Ventures інвестує

Існуючі рішення для онлайн-заходів не дають достатнього рівня залучення та взаємодії між учасниками. Корпоративні заходи все частіше переходять в онлайн, але, не дивлячись на високий попит, галузь стикається з проблемами відсутності продуктів, які давали б близький до офлайн рівень близькості спілкування.

Party.Space вирішує ці проблеми за рахунок кастомізації кімнат і сильної технічної складової, яка дає можливість бути присутнім в одній кімнаті великій кількості 3D-аватарів живих людей.

«Фонд був вражений командою проєкту: технологія і швидкість роботи продукту Party.Space значно вище, ніж у інших проєктів в області віртуальних просторів», – зазначив Ігор Перція, венчурний партнер TA.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu