Новини, Пресрелізи

Що читають кияни: топ-10 новинних ЗМІ

15 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Київ, як столиця, є індикатором подій в Україні, а місцеві ЗМІ висвітлюють все, що відбувається в країні і впливають на національну новинну повістку. Команда контент-маркетингової платформи PRNEWS.IO підготувала список з десяти найбільш популярних новинних сайтів міста.

Рейтинг складено на основі даних сервісу SimilarWeb і каталогу онлайн-ЗМІ платформи, який налічує понад 70 тисяч медіа з багатьох країн. Період дослідження — з січня по вересень 2021*.

Топ-10 очолив сайт Ділова Столиця (dsnews.ua). З початку року користувачі заходили на його сторінки майже 10 мільйонів разів.

На другому місці рейтингу — новинний портал Великий Київ (bigkyiv.com.ua). Він набрав 8,323 млн візитів.

Третє місце з відміткою 4,808 млн відвідувань зайняв сайт kiev.vgorode.ua, а на четвертому рядку рейтингу виявилося видання hmarochos.kiev.ua — 4,667 млн візитів.

П’ятірку лідерів замикає vechirniy.kyiv.ua. Читачі медіа в пошуках свіжих новин зверталися до його розділів 3,772 млн разів.

Інші учасники рейтингу розташувалися так:

  • 44.ua — 2,864,000 візитів;
  • Kievvlast.com.ua — 2,746,000;
  • nashkiev.ua — 2,527,000;
  • kiev.informator.ua — 2,525,000;
  • kyiv.media — 2,481,000.

*У дослідженні взяли участь сайти з каталогу платформі для розміщення прес-релізів PRNEWS.IO відповідної тематики, дані про яких базуються на аналітиці SimilarWeb. Період — з січня по вересень 2021 р.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu