Гроші, Космос, Люди, Новини

Ілон Маск може стати першим трильйонером завдяки SpaceX – аналітик Morgan Stanley

21 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Ілон Маск може стати трильйонером, пише Bloomberg, посилаючись на Адама Джонаса, аналітика фінансового конгломерату Morgan Stanley. Але не через Tesla, як багато хто вважав раніше, покладаючись на динаміку акцій компанії, а завдяки космічній компанії SpaceX.

На початку жовтня SpaceX стала другою за вартістю приватною компанією в світі після Byte Dance, її оцінка досягла $100 млрд. Згідно з даними Bloomberg Billionaires Index, стан Ілона Маска зараз оцінюється в $214,4 млрд, частка SpaceX становить 17%.

В Morgan Stanley вважають, що технології, які SpaceX використовує в процесі розробки ракети для перевезення вантажу і пасажирів Starship, можуть змінити очікування інвесторів щодо космічної галузі. «Як висловився один з наших клієнтів:« Говорити про космос до Starship – все одно що говорити про інтернет до Google»», – цитує Адама Джонас CNBC.

Те, що SpaceX робить на берегах Південного Техаса, кидає виклик будь-яких упередженим уявленням про можливості та про можливі часові рамки з точки зору ракет-носіїв, двигунів та допоміжної інфраструктури, – підкреслив аналітик.

Сам Джонас оцінює SpaceX в $200 млрд. При цьому він зазначив, що розглядає SpaceX як кілька компаній в одній, які займаються космічною інфраструктурою, дослідженнями глибокого космосу і спостереженнями за Землею.

Більшу частину оцінки аналітик засновує на потенційному доході від глобальної супутникової системи Starlink. Ілон Маск раніше заявляв, що він може становити до $30 млрд на рік, пише CNBC.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu