Додатки, Новини, Соціальні медіа, Технології

TikTok – найпопулярніша мережа серед молодих українців

17 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Найпопулярнішою соціальною мережею серед українців віком 18-24 роки став TikTok, аудиторія якого у цьому віковому сегменті складає 5,5 мільйонів користувачів. Це майже половина від загальної аудиторії даної соцмережі в Україні. Такі результати нового дослідження соцмереж, яке провела комунікаційна агенція plusone social impact, пише Marketer.ua. Ділимося найцікавішим.

Коментар plusone social impact:

Попри те, що ТікТок заявляє про наявність у нього більш ніж 5 мільйонної української аудиторії у віці 18-24, ця цифра є значно вищою за наявне в Україні населення у цій віковій категорії. На цю цифру міг вплинути фактор новизни соцмережі для багатьох користувачів. Вони, ймовірно, експериментують з форматами, тому мають по декілька акаунтів, які використовують паралельно. Це також можуть бути фейкові акаунти, які використовують для накрутки профілів, боти та інші фактори.

Загалом найпопулярнішою соцмережею серед повнолітніх українців є YouTube з аудиторією 23,5 мільйона користувачів. Facebook з 16,4 мільйонами користувачів займає друге місце за кількістю користувачів віком від 18 років. Далі йде Instagram з аудиторією 15,8 мільйона користувачів. На четвертому місці TikTok – 12 мільйонів користувачів.

TikTok - найпопулярніша мережа серед молодих українців - tech, social-media, news, dodatky

YouTube випереджає інші соцмережі за аудиторією в Україні у чотирьох із п’яти вікових груп. Instagram на другому місці за аудиторією серед молоді. Загалом соцмережею користується 9,6 мільйона користувачів віком 18-34 роки. Натомість для тих, кому за 35 років, другою соцмережею після YouTube є Facebook.

TikTok - найпопулярніша мережа серед молодих українців - tech, social-media, news, dodatky

За останні пів року Instagram збільшив кількість користувачів серед українців віком від 13 років на 2,3 мільйона і вперше за цим показником випередив Facebook. Зараз аудиторія соцмережі – 17,3 мільйона користувачів і це на пів мільйона більше, ніж Facebook (16,8 млн).

TikTok - найпопулярніша мережа серед молодих українців - tech, social-media, news, dodatky

Повна версія дослідження доступна за посиланням: https://plusone.com.ua/research.

Plusone social impact працює з проєктами, головною метою яких є зміна системи цінностей людей.

Агенція має великий досвід у комунікації суспільних змін і гостросоціальних тем, втілює комунікаційні кампанії повного циклу: розробка стратегії, безпосереднє впровадження, стратегічний консалтинг та реалізація креативних кампаній.

Агенція здійснює тематичні дослідження та випускає український Стратегічний подкаст про стратегії в комунікаціях та маркетингу (слухати на Google podcasts та Apple podcasts, долучайтесь до Telegram-каналу).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu