Життя, Кар'єра, Новини

Малий бізнес та підробітки в інтернеті: нові способи досягти фінансової стабільності під час пандемії

12 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Глобальна пандемія змінила підхід до роботи та фінансової стабільності. Тепер для багатьох людей підробітки — не лише спосіб зайняти себе після роботи, а й можливість контролювати своє фінансове майбутнє.

Протягом останніх років деякі люди перетворювали свої хобі на джерело додаткового доходу. Наприклад, проводили весільні фотосесії та продавали ручні вироби. Однак тепер підробітки стали необхідністю для багатьох, незалежно від того, чи приносять вони основний або лише додатковий дохід.

Пандемія розвінчала ідею, що єдиний спосіб досягти фінансової свободи — традиційна офісна робота за графіком 5/2. У період, переповнений негативними емоціями, масовими звільненнями та падінням зарплат, підробітки стали справжнім порятунком.

Сучасна реальність потребує зміцнення фінансової безпеки та стабільності зайнятості. Додатковий дохід – один із способів досягти стійкості.

Нові бізнес-тренди

З початку минулого року підприємці розпочали активну діяльність. Вони прагнули створювати бізнеси, наприклад, сервіси доставки та онлайн-магазини, що задовольняють нові потреби населення, яке все більше часу проводить вдома та в інтернеті.

Широко поширилися такі послуги, як віддалені тренування, репетиторство та відеоканали з рекламою. Також з’явилися магазини, які продають та доставляють випічку та товари ручної роботи.

Коли люди перейшли на віддалену роботу, у них виникла потреба привнести до приміщення «живу природу». В результаті багато онлайн-магазинів почали продавати кімнатні рослини та супутні товари. А коли закрилися спортзали та фітнес-студії, в інтернеті з’явилася велика різноманітність спортивного одягу та обладнання для занять спортом.

Щоб вибрати цікавий підробіток, подумайте, які навички вам стануть у нагоді, коли пандемія закінчиться. Наприклад, ви можете познайомитися з людьми з різних індустрій, щоб розширити свої можливості та розвинути навички. Студенти та випускники також можуть займатися репетиторством та допомагати іншим виконувати завдання з навчання.

Баланс між роботою та особистим життям

У швидко мінливому та непередбачуваному світі непросто досягти сталого балансу між роботою та особистим життям. Однак це важливо як для психічного здоров’я, так і для особистих та професійних стосунків. Нині дедалі більше людей надають цьому пріоритету.

Завдяки розвитку технологій навіть за останні кілька місяців отримувати додатковий дохід стало набагато простіше. Це дозволяє відмовитися від постійної роботи, щоб проводити більше часу з дітьми та членами сім’ї. А інші можуть продовжувати улюблену кар’єру, яка не приносить багато прибутку, не переймаючись своїм фінансовим майбутнім.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu