Кар'єра, Люди, Новини

Глава Microsoft Сатья Наделла назвав рису особистості, яка важливіша за талант і досвід

16 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В інтерв’ю Harvard Business Review Сатью Наделлу запитали, яку якість потрібно мати, щоб створювати інноваційні технології. СЕО Microsoft відповів, що в основі дизайн-мислення лежить емпатія. На його думку, найголовніше — це здатність людини ставити себе на місце інших і бачити світ таким, яким його бачать вони.

Microsoft – це велика компанія, продукцією якої користуються люди у всьому світі. Вона випускає операційну систему, де працює більшість комп’ютерів у світі, і навіть хмарні обчислювальні сервіси, ноутбуки і телефони.

Минулого місяця Microsoft випередила Apple за виручкою і стала найдорожчою компанією на Землі. Це дає право припустити, що у гендиректора компанії Сатьї Наделли є величезна кількість завдань, які потрібно вирішувати щодня. Але жоден СЕО не може впоратися з усім наодинці, а це означає, що частина його роботи полягає в пошуку людей, які допоможуть компанії й надалі впроваджувати інновації та створювати продукти та послуги для своїх клієнтів.

В останньому інтерв’ю журналіст Harvard Business Review запитав Наделлу, яку особистісну якість треба мати людині, щоб створювати інноваційні технології. Тоді СЕО Microsoft відповів, що найголовніше – це здатність виявляти емпатію.

«Це здатність ставити себе на місце інших людей та бачити світ таким, яким його бачать вони. Це є основою дизайн-мислення. Коли ми кажемо, що інновації — це задоволення незадоволених, несформульованих потреб ринку, то, зрештою, це незадоволені та несформульовані потреби людей та організацій, які складаються з людей. […] Тому я б сказав, що джерелом усіх інновацій є найгуманніша якість, яку ми маємо, — емпатія», — пояснив Наделла.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu