Гроші, Діти, Жінки, Новини, Технології

14-річна художниця за 10 годин заробила $1 млн: вона намалювала NFT-картинки на айфоні

18 Листопада, 2021

14-річна Ебігейл з дитинства займається малюванням, а її старший брат Адам – трейдер. Спочатку дівчина скептично ставилася до NFT-зображень і вважала їх за обман. Говорила, що ці картинки нічим не відрізняються від JPEG. Але брат пояснив їй, як працює технологія, і вони вирішили разом створити NFT-проект, пише Business Insider.Картинки розкупили за 10 годин, а брат та сестра заробили $1 млн і продовжують заробляти на перепродажах. 

Що малювали

Дівчина вирішила намалювати білуху після того, як побачила їх в океанаріумі міста. Потім вона окремо створила 167 прикрас: окуляри, кепки, шуби і таке інше. Більшість малюнків художниця зробила на iPhone 8 у форматі PNG.

Потім брат і сестра звернулися до розробника, щоби той створив скрипт, який зміг скомпонувати білух з прикрасами. У результаті вийшло майже 8 тис. картинок, кожна з яких унікальна.

Після цих картинок архівували і завантажили на Alpha Art – NFT-маркетплейс на Solana. Одна картина коштувала майже $160, і їх усі розкупили за 10 годин, а Адам із Ебігейл заробили понад $1 млн.

З кожного продажу вони перераховували 10% для дітей, хворих на рак. У результаті $200 тис. пішли на пожертвування.

Картинки з білухами й надалі приноситимуть гроші творцям. З перепродажу кожного кита брат та сестра отримують 5% роялті – так вони вже заробили близько $72 тис.

Що таке NFT

NFT – невзаємозамінні токени, являють собою цифрові або реальні активи, такі як витвори мистецтва, нерухомість або ігрові артефакти. Вони можуть бути запрограмовані так, щоб власник активу продовжував отримувати роялті за кожну вторинну угоду.

Автори відео «Чарлі вкусив мене за палець – знову!», у якого 884 млн. переглядів, продали його на NFT-аукціоні. За відео заплатили $760,9 тис.

Ще один інтернет-мем був проданий за великі гроші онлайн. Зої Рот, найвідоміша як «Дівчинка-катастрофа» (Disaster Girl), продала оригінальну копію мема у вигляді незамінного токена (NFT) за 180 ефірів (Ethereum).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu