Бізнес, Гроші, Новини

Засновники Grammarly Максим Литвин та Олексій Шевченко стали мільярдерами за версією Forbes

24 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Минулого тижня компанія Grammarly залучила новий раунд інвестицій у розмірі понад $200 млн. Капіталізація компанії – $13 млрд. Двоє із трьох співзасновників стали мільярдерами за версією Forbes. Про це пише MC.today, ділимося найцікавішим.

Що трапилося

За оцінками Forbes, українські підприємці, які започаткували сервіс Grammarly за допомогою програміста Дмитра Лідера, тепер мільярдери. Статки кожного – $4 млрд. У виданні підрахували, що їм належить по 35% компанії. Тоді як Дмитро Лідер володіє лише 1%. Джерело, яке знайоме з компанією, підтвердило виданню ці дані.

Засновники Grammarly Максим Литвин та Олексій Шевченко стали мільярдерами за версією Forbes - news, groshi, businessЗасновники Grammarly Максим Литвин та Олексій Шевченко стали мільярдерами за версією Forbes - news, groshi, business

За даними, зібраними Pitchbook, близько 22% Grammarly належить інвесторам, які брали участь в інвестиційних раундах останні три роки.

У компанії оскаржили ці дані, але не надали іншої інформації. Сказали, що компанія – приватна власність, і вони можуть не надавати дані про цифри.

Засновники Grammarly Максим Литвин та Олексій Шевченко стали мільярдерами за версією Forbes - news, groshi, business

Олексій Шевченко та Максим Литвин. Grammarly

Що відомо про Grammarly

Grammarly допомагає користувачам створювати грамотні, зрозумілі та ефективні тексти. Сервіс відстежує граматичні помилки та стилістичні огріхи у режимі реального часу, а також пояснює, як уникнути повторення помилок у майбутньому.

Алгоритм виділяє потенційні проблеми у тексті та пропонує виправлення чи рекомендації, які користувачі можуть прийняти чи відхилити. До кожного виправлення додається пояснення, чому цей оборот краще не використовувати і які альтернативні варіанти. Продукт доступний як у безкоштовній версії, так і за передплатою.

Grammarly доступний у трьох браузерних розширеннях Google Chrome, Firefox, Safari, двох десктопних програмах під Microsoft Windows і Mac OS, а також у продуктах Microsoft Office. Користувачі також можуть перевірити готовий уривок англійського тексту, скопіювавши його в онлайн-редактор на сайті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu