Новини, Розробникам, Технології

Українські IT-фахівці заробляють більше за поляків. Але до зарплат США ще далеко

26 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Айтішники в Україні – одні з найбільш високооплачуваних фахівців у країні. Навіть фахівець стартової ланки отримує вдвічі більше за середню зарплату по Україні. Журнал «НВ» з’ясував, що наші фахівці заробляють більше за сусідів – поляків, але набагато менше німців та американців. 

Що трапилося

“НВ” з’ясував, що зарплати співробітників IT-компаній в Україні знаходяться в діапазоні від $4 тис. у team lead, senior software engineer до $1,5 тис. у junior software engineer.

Українські IT-фахівці заробляють більше за поляків. Але до зарплат США ще далеко - tech, developers, news

Скрін НВ

За більшістю позицій зарплати в Україні перевищують пропозиції в Польщі.

Українські IT-фахівці заробляють більше за поляків. Але до зарплат США ще далеко - tech, developers, news

Скрін НВ

Аналітики консалтингової компанії Korn Ferry зазначають, що середня тривалість роботи співробітника в IT-компанії в Україні становить від трьох до п’яти років і лише 2% досліджених компаній фіксують тривалість понад п’ять років.

Найбільша плинність серед розробників і найпоширеніша причина, як і в більшості галузей, – пропозиція вищої заробітної плати.

Понад 70% IT-компаній говорять про нестачу розробників, у зв’язку з чим додатково деякі компанії готові запропонувати кандидату бонус при працевлаштуванні (близько 40% від загальної кількості підприємств).
40% компаній надають стажування і майже 70% їх оплачують.

Видання зазначає, що у боротьбі за кадри IT-бізнес надає своїм співробітникам різні пільги: медичне страхування, корпоративні заходи, навчання, спорт та додаткові вихідні. Також деякі компанії готові платити за масажиста, йогу, штатного психолога або сеанси з психологом для співробітників та їхніх родичів, ігрові приставки, кімнати/капсули для сну, нянь, страховку членів сім’ї та дозволяють приводити на роботу домашніх тварин.

Більше половини компаній мають власний тренінговий центр для співробітників, також не менш популярне онлайн-навчання (e-learning).

40% компаній практикують коучинг для посад рівня менеджер та вищого керівництва.

87% компаній надають можливість працювати за гнучким графіком, 90% компаній практикують роботу вдома.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu