Бізнес, Новини, Стартапи

Підприємництво не для всіх: 14 ознак, що вам це не підходить

29 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Здається, що сучасний світ поділено на підприємців та працівників. Однак рідко йдеться про те, що не кожен впорається зі своєю справою, а тих, хто хоче отримувати фіксовану зарплату, дуже багато.

Бізнес – справа ризикована, і підходить вона не всім. Чому? Розглянемо 14 факторів, які говорять про те, що ви з таких людей.

Підприємництво не для всіх: 14 ознак, що вам це не підходить - startups, news, businessПідприємництво не для всіх: 14 ознак, що вам це не підходить - startups, news, business

Ви не витримуєте тиск

На плечах власників бізнесу лежить більша відповідальність. Іноді тиск, пов’язаний з тим, що потрібно досягати результатів, вести переговори та враховувати безліч аспектів одночасно, виявляється занадто великим.

Ви не терпите невизначеності

Незалежно від того, наскільки перспективним є бізнес, його успіх завжди знаходиться під великим питанням. Якщо ви з тих, хто віддає перевагу стабільності, то, ймовірно, це не ваш шлях – більшу частину часу вам доведеться орієнтуватися в невизначеній обстановці.

Ви не можете змиритися з тим, що все залежить від вас

Навіть якщо у підприємця є партнери та співробітники, відповідальність за весь бізнес все одно лежить на ньому. Якщо вас стомлює навіть проста думка про це, ретельно подумайте, чи справді ви зможете з цим справлятися.

Ви не готові виділяти час на свою справу

Підприємництво в сучасному світі, переповненому конкуренції, забиратиме весь ваш час. Якщо ви не готові працювати 24/7, то буде важко підтримувати бажані темпи зростання стартапа.

Ви не терпите невдачі

Тим, хто погано справляється із ситуаціями, коли щось іде не так, не варто запускати свою справу — ризик провалу завжди великий.

Ви сприймаєте все надто близько до серця

Ще один аспект, який варто врахувати – ваші особисті емоції. У бізнесі часто потрібно відкладати їх убік та вести незалежні розрахунки. Якщо ви погано справляєтеся з власними емоціями або відчуваєте вразливість у разі будь-яких незручностей, то над цим варто попрацювати.

Ви не вмієте організовувати свій час

Ця якість дуже важлива для власників бізнесу. Їм потрібно поєднувати безліч завдань та обов’язків, а без гарного розкладу не тільки не вдасться вести успішну діяльність, а й можна втратити багато грошей.

Ви любите працювати поодинці

Практично у будь-якій сфері бізнесу потрібно взаємодіяти та обмінюватися досвідом з іншими людьми. Якщо вам подобається робити все самостійно та власними методами, то, ймовірно, вам варто розглянути інші напрямки або змінити підхід.

Ви не готові постійно вчитися

Ще один важливий аспект – постійне вдосконалення. Компанії іноді представляють навчання своїм співробітникам. Так само і вам знадобиться регулярно поповнювати знання у статусі підприємця — це важливо для того, щоб досягти конкурентної переваги на ринку.

Ви не вмієте добре взаємодіяти з іншими людьми

Щоб стартап досяг успіху, важливо вміти передавати свої ідеї та ентузіазм як команді, клієнтам та постачальникам, так і ринку загалом. Багато засновників-початківців вважають, що досить просто мати хорошу ідею, але це не так. Вам потрібно буде заявити про себе і щодня взаємодіяти з різними людьми.

Ви не можете змиритися з думкою про банкрутство

Будь-який бізнес може зазнати провалу. Якщо це вас лякає і, більше того, якщо у вас немає будь-якої додаткової підтримки, варто подумати двічі, перш ніж починати свою справу.

Ви не готові працювати щодня у перші роки

Вище ми вже згадали про необхідність присвячувати весь свій час бізнесу. Це набагато складніше порівняно із звичайною роботою за графіком. Крім того, може знадобитися два чи три роки, перш ніж ваша компанія досягне того етапу, коли ви зможете дозволити собі особистий час.

Ви не хочете нести на собі багато відповідальності

Деякі люди мріють відкрити свою справу, але, з іншого боку, не готові відповідати за всі її аспекти. Проте ці дві деталі нероздільні, а також неспроможні існувати  одна без одної.

Ви вважаєте, що ніхто не впорається з роботою краще за вас

Ідея – найважливіший аспект будь-якого бізнесу. Саме це робить його особливо цінним, оскільки не кожна людина втілює свої ідеї у реальність. Однак, якщо ви думаєте, що її реалізація під силу тільки вам, то вам може не вистачити сил.

Більше того, якщо ви надто вимогливі до себе і до команди, а також вважаєте, що ніхто не справляється з роботою краще за вас, то важко запускати власний проєкт.

Бонусна порада: не варто здаватися

Не лякайтеся, якщо ви побачили, що деякі пункти характеризують вас. Мета матеріалу — показати іншу сторону підприємництва, щоб вам було легше підготуватися та придбати необхідні ресурси.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu